לחלום על ים מייצג את הזיכרונות שלך ממפגשים משפחתיים או חגיגות.

לחלום על הפרשות החיות הוא סימן למזל ושגשוג.

חלום לראות או לשאת פנס מייצג את התחושות והחוכמה הקורנים בתוכך.

נקודת מבט על אירועים שיהיה מאוד עצוב לשאת.

נצטרך לשאת בכוח, בשקרים ובכוונות רעות.

…לראות או לשאת דלי בחלום מעיד על כך שהמצב הנוכחי ישתפר. אם הדלי מלא פירושו אהבה ושפע. אם הדלי ריק פירושו, תתגבר על אובדן כלשהו או תהיה מסוכסך עם מישהו….

…כשאישה חולמת שהיא לבושה ומתנהגת ככוהנת, או לפחות כחברה בכנסייה, אך היא למעשה לא, מעידה על כך שמרגיש אהבה, הערצה, חמלה וכבוד כלפי הטבע, על כל ביטוייה, שמובילים אותה לחשוב על אלוהים. לחלום להיות כוהנת אך להתנהג בעליונות ולהיות לשווא מאוד, מציע שיש לך אופי קשה ושנוי במחלוקת המייצר עימותים ובעיות תכופות סביבך. החלום הזה מתאר מישהו שהוא מאוד לא יציב ומזג. לחלום שאתה חבר בכנסייה או כוהנת שמדליקה אש בחוסר תשומת לב, או מתפלל, מוסחת באותה מידה, מציעה לך לסתור את נקודת המבט שלך, מה שגורם לצרות וזה אפילו גורם לך לשאת טינה בגלל קנאות עיקשת….

לחלום לעבור משהו מביש בדרך כלל פירושו שתצטרך לשאת בתוצאות של אירועים מציקים וכואבים שאתה לא אחראי להם.

…באופן לא מודע אתה יודע שאתה במצב חלקלק ושההתקדמות שלך איטית ממה שרצית. אינך יכול להתנער מבעיה זו והיא מכבידה עליך לשאת אותה תמיד….

…אם אנחנו שוכבים על דשא או מוקפים בו, החלום מדבר על הרצון שלנו לחופש ולחיים טבעיים. אם בנוסף לדשא סביבנו נכיר בצמחי מרפא רפואיים, החלום יהיה סימן טוב של ידע וחוכמה. חלום זה יכול גם לשאת את המסר של הצורך לבדוק את סוג הכללים והמוסכמות הלא טבעיות שקיבלנו בחיי היומיום שלנו….

…כשאנחנו מתמודדים עם התפרצות געשית: הר הגעש מסמל מוטציה פתאומית של החיים האמיתיים והתשוקות המודחקות זמן רב שיכולות להתפוצץ בכל ארסיות. אם נצליח לאלף את היצרים הללו הם הופכים למקור לחיים רוחניים. אם מדובר בפריחה בעור, אז החלום מכריז על פחדים, חששות ובעיות שכואבות לשאת….

תשישות, דרישות כבדות מכדי לשאת.

…החלום לדבר בקושי, או שאתה מנסה להגיד משהו ולא יכול, פירושו קשיים ובעיות שקשה לשאת. לדבר עם מישהו עם קול מתוק ונעים פירושו עזרה ותמיכה של אדם זה….

…לחלום על מתת קבורה עולה כי יחסים משפחתיים כמו גם עסקים, תעסוקה וכו 'הם רעים. זה גם מצביע על כך שיש במשפחה עצב בגלל חוסר מזל או מחלה. לחלום שרכב מתים נכנס או חוצה את חצר החולם מרמז על נוכחותו של יריב המסוכן. לחלום על הובלת משענת בלי לשאת אדם מת רומז כי החולם מואשם בהיותו בזבזני מכיוון שאופיו והתנהגותו אינם נכונים. אם הגופה נושאת גופה, מודגשת המשמעות….

…חולמת לשאת משהו במיוחד אם הוא כבד מאוד, מרמזת על הרצון לשינוי קיצוני בחייו של החולם עקב נטל חובות והתחייבויות ובעיות או פשוט רצון לעזוב את הסביבה בה החולם עובד או חי בה, אולי על ידי כך שהוא אויבים רבים שמציקים כל הזמן, או עשויים להיות בגלל החולם שלא אוהב את עבודתו. לחלום ליפול לקרקע כתוצאה מנשיאת משהו, עולה כי החולם יזדקק למאמץ עז ומתמיד כדי לפתור בעיות באופן משביע רצון….

אולי אתה מרגיש שאתה תצטרך לשאת את הטעות של מישהו אחר ואתה מרגיש המום, ויש חשש להיפגע מכך.