לראות את ישו בחלום מעיד על כך שרצונותיך ומטרותיך יישמרו ותאושרו. חלום זה עשוי למנוע ממך מצב מסוכן. לדבר עם ישו בחלום פירושו שמחה, אושר ורווחה….

…מסמל התנגדות, שכירות והתמדה. אם זו אבן וולקנית, היא מייצגת התאבנות או התקשות החושים. אם הוא נושר מהשמיים כמו מטאוריטים, אז זה הופך להיות סימן קדוש. אם הוא הופך לאבנים או חול זעירות, אז זה מסמל את הפירוק, הפירוק, המחלה והמוות. לחלום על הארכת האבן, מזהיר אותנו מכוחנו הפנימי ומהסטריליות. אם המים או הגשם מופיעים, אז מצב כלשהו ירכך וימוסס. אם הטריטוריה מכוסה באבנים, היא מבטאת את התנגדותנו לשינוי ואם נחליט לעבור עליהם, אז זה מעיד על כך שהחיים יהיו קשים וכואבים. לחלום על אבן שסועה מבשר מחלה או חלוקה מוכרת, ואם היא נשברת, אז זה מבשר את מותו של משהו, משפחה, עסק או אישיותנו שלנו….

…לחלום על שמיים זרועי כוכבים בהירים ויפים מסמל בריאות טובה, שלווה פנימית ועתיד חיובי. עם זאת, אם חלקים מהשמיים מעוננים וחלק מהכוכבים צבעוניים באדום, פירוש הדבר יהיה ההפך. לחלום על כוכבים נופלים מרמז על עצב ואומללות….

לחלום על ישוע המשיח או לחלום שדיברת איתו פירושו חיים ארוכים, קלות, התגברות על מכשולים, הרמוניה ושלום.

…מצד אחד זה יכול לסמל רגשות ואת הלא מודע שאיבד את הניידות ואת חייו. אם אנו רואים ששלג יורד עלינו, ניתן להבין שמערכת יחסים תתקרר או שזמן של בדידות ומופנמות מתקרב. אם אנו רואים את השלג נופל בנוף סביבנו, מחברים רבים רואים בו סימן של שפע….

…לחלום שאתה עומד תחת גשם מרענן ויפה ושיש גם אור שמש, אומר שבקרוב תחווה שמחה ושגשוג שקשורים איכשהו לנעורים שלך. לחלום שגשם חזק מאוד והחולם תופס מחסה כדי להימנע מלהירטב, מציע שהוא יזכה להצלחה בפרויקטים ובתוכניות שלו. לחלום שאחרים נרטבים תחת הגשם מרמז על כך שהחולם מתרחק מכמה חברים מכיוון שאיבדו את הביטחון / ה שלו. לחלום שהגשם דולף בחדרך מסמל שאתה מייחל לענייני אהבה. כאשר הדליפות הללו מלוכלכות ובוציות, זה מעיד שלחולם יהיו בעיות חמורות ואף מסוכנות. החלום הזה הוא למעשה אזהרה. כאשר חקלאי או איכר חולם כי יורד גשם על היבול שלהם והגשם הזה עלול להרוס אותם, הוא מסמל הפסדים עסקיים או סכסוכים חברתיים. לחלום שגשם ועננים חשוכים מאוד היא אזהרה שבעתיד הקרוב אתה נמצא בסיכון לחוות אי הבנות ותקלות בענייניך. לחלום על גשם סוער הוא תמיד סימן רע; זה צופה מראש בעיות בעסקים, יחסים אחים וחברתיים וכו '. לחלום שאתה שומע את הגשם כשהוא פוגע בגג ביתך מרמז על אושר ורווחה בבית ושיפור כלכלי עתידי. אם אתה משתוקק לגשם כשאתה ער ואז אתה נרדם וחולם שגשם לא נרטב, זה אומר שיש לך הון פוטנציאלי ובקרוב תקבל הכנסה משמעותית ולא צפויה, אחרת החולם חסר אהבת אמת. כשאישה חולמת שגשם הרטיב אותה ושהוא מוכתם גם בבגדיה, זה מעיד שהיא ממשיכה לטעות, מרמה מישהו או שוכבת על עניין עדין לחברותיה, וכך בקרוב יהיו לה בעיות בגלל זה. כשאישה חולמת שהיא נרטבת תחת הגשם, זה מצביע על כך שבגלל שיחותיה הלא-דיסקרטיות עם אחרים בנוגע לטעמם ולהרגלים, היא תיפול קורבן לחשדנות ולהשמצות. החלום הזה הוא אזהרה שעדיף שהיא תהיה דיסקרטית, במיוחד עם זרים….

…אם אנחנו רואים את זה עף, זה סימן טוב מאוד. אם זה יורד או שקורה לו משהו, התקוות שלנו יגיעו לסיומן. אם הוא ניצב על הרצפה, זה מזהיר אותנו להיות זהירים….

…לחלום שאתה משתתף בהלוויה וקבורה של אדם יקר מאוד או בן משפחה מרמז על כך שבמשפחה שלך הכל עושה מצוין ובקרוב תהיה חתונה. בחלק מהמקרים החלום הזה מגלה שהחולם רוצה מאוד שמישהו ימות. אם יורד גשם במהלך ההלוויה, זה מציע דמעות, ובמקרה כזה צפוי לקרות משהו רע, כמו מחלה, עסק נורא או תאונה מצערת. לחלום על כתיבה מצביע על חדשות רעות, או לפחות הודעה מאוד לא נעימה. לחלום שאתה עומד לבד מול קבר וקורא כתובה מכריז על מחלה מתקרבת. לחלום שאתה כותב כתב כתוב מצביע על אובדן של חבר שאתה מעריך עבורו. לחלום על קבורתך מרמזת לפעמים שבחיים האמיתיים אתה נותן הרבה סיפוק עצמי, סובלנות עצמית, רחמים עצמיים, מבלי לתקן את הטעויות שלך, אתה מעדיף להסתיר אותן. חלום זה הוא בדרך כלל אזהרה שאתה עושה טעויות חמורות, שבסופו של דבר יגרום לך לבעיות, כולל סוגיות משפטיות. אם אתה חולם שאתה נלקח מהארון שלך, זה אומר שתסבול מנזקים חמורים, אך שתשיב את יוקרתך ושלוותך בזמן. לחלום שאתה עד להלוויה מכריז על נישואים או מחלה אומללים. לחלום שאתה בהלוויה של אלמוני מודיע על חששות. אם מדובר בהלוויה של ילד או הורה, זה בדרך כלל מעיד על בעיות חמורות מסוגים שונים שישפיעו על כל המשפחה, אך למרבה המזל זה לא כרוך במוות. אם אתה חולם שאתה משתתף בהלוויה של קרוב משפחה לבוש בשחור מסמל אלמנות או לפחות שתסבול ממצב של מערכת העצבים, סיבה לכך שאתה עלול לפחד מוות….

…מסמל את חוויותינו ואת גורלנו. לכן, מחברים רבים מפרשים שאם רואים את הנהר יורד באופן טבעי, זה מעיד על שלווה ואפשרויות קטנות של נושאים בלתי צפויים בפרויקטים שלנו לפנינו, אך אם אנו רואים אותו עולה על גדותיו, זה מבשר של חוסר מזל, ואזהרה המצביעה על כך שלא להיות מסוגלים להכיל את הכוח של כמה אירועים בחיינו, ואנחנו עלולים להיפגע מהגעתם. יש מחברים שמתרגמים את החלום הזה בהתייחס לצער סנטימנטלי….

…לחלום שאתה טיפוס הרים או אלפיניסט והולך במדרונות קשים, אך סוף סוף מגיעים לפסגה, מציע לך יכולת רבה להתגבר על מכשולים ובקרוב תשיג הצלחה, אך אם לא תצליח להגיע לפסגה, חלום מציע את ההיפך. לחלום שאתה מטפס על סולם כדי להגיע לפסגה מעיד על הצלחה בענייניך, אך אם מסיבה כלשהי אינך יכול להגיע לפסגה או אם הסולם נשבר, זה מצביע על ההפך והסיכונים יהיו גדולים יותר. לחלום שאתה מטפס על קיר או אמצעי אחר להיכנס לבית דרך חלון מצביע על כך שתרצה להתנסות, בדרך כלל בעניינים לא חוקיים, כמו גניבה או קיום יחסי אהבה לא ישרים, מסוכנים והרפתקניים. לחלום שאתה מטפס על מדרון מעיד שכדי להשיג את המטרות שלך עליך להתאמץ יותר . ככל שתטפס במהלך החלום גבוה יותר, כך סיכויי ההצלחה שלך יהיו גדולים יותר. לחלום שאתה נופל בזמן שאתה מנסה לטפס מרמז על נסיגות וכישלונות, ככל שאתה נופל יותר, כך החסרונות והכישלונות יהיו חמורים יותר. לחלום שאתה יורד במדרון מציע שאם לא תשומת לב רבה לעסק שלך, זה יחמיר בכל יום. לחלום שאתה בורח מסכנה במדרון מרמז על כך שניתן לדחות את הסיכונים שאתה נתקל בהם ואולי הם אפילו ייעלמו. לחלום שאתה מותש ולהרגיש שאתה נחנק בגלל המאמץ שעשית לטפס על מדרון מרמז שאתה מקבל יותר עבודה ואחריות מהנדרש או המתאים. לחלום על סולם לא מכני שבור עולה כי אין לך שום סיכוי להצליח במה שאתה מתכנן. לחלום שאתה הולך מתחת לסולם מציין שאתה לוקח סיכונים מיותרים. לחלום שאתה נופל מסולם מרמז על כישלונות קרובים. לחלום על מדרגות מפוארות ומפוארות עולה כי עליכם לעבוד קשה יותר בכדי שתוכלו ליהנות מחלק מהמדרגות הללו כשלכם. לחלום שאתה יושב על כמה מדרגות מרמז לך לפקפק ביכולת שלך להשיג את מה שאתה רוצה….

…לחלום על סוכר עולה שיש לך אופי רע, ושקשה להבין (שאתה מזג, קנאי, חשדן וכו '). אכילת סוכר בחלום היא הכרזה על מצבים כמעט לא נעימים, אך הם יסתיימו בחיוב. חולמים על סחר עם סוכר מכריזים על סיכונים לאבד דברים מהותיים. לחלום על ערימת שקי סוכר ושהגשם יורד עליהם מעיד על כך שתחוו מרירות מסוימת בגלל מספר נסיגות….

…מחברים רבים מאמינים כי חלימה על עפרון מעופף, פירושה הגעה של זמנים טובים למערכות היחסים שלנו. כמו כן, זה נחשב רע מאוד לתקוותנו הרגשיות לראות את העפרוני יורד בחדות. ואם אנו רואים את העפרוני על היבשה, עלינו להיות זהירים במעשינו….

…זה מצביע על סיום מחזור או שלב. אם יורד שלג אז זה נחשב סימן טוב שיכול להביא לשפע, אבל זה סמל של זקנה ועייפות אם נראה שהחורף יבש וצחיח….