…לראות טבעת נישואין בחלום מייצג את המלאות ואת האהבה הנצחית. אם אתה נשוי ומצא טבעת נישואין פירושו שהקשר שלך הגיע לרמה חדשה. לחלום שאיבדת את טבעת הנישואין פירושה בעיה לא פתורה בנישואין שלך….

…קנה או קבל טבעת: כוח רצון או כוח במערכות היחסים שלך ובמטרות הנחרצות שלך. תן או תמכור טבעת: אהבה נדרשת. נישואים מאושרים ואושר בבית….

…הטבעת היא סמל להמשכיות בזמן שהיא מגנה ומבודדת. אם מדובר בטבעת נישואין, זה מעיד על הבטחה לנישואין. במקרה של חותם, זה סמל לכוח. אם יש בה אבנים יקרות, משמעות האבן מצטרפת לזו של הטבעת. אם הטבעת נשברת, היא מודיעה על פירוק הנישואין. איבוד טבעת מבשר מחלוקות עם מי שנתן אותה. הצבתו לאדם אחר מעידה על רצוננו לשלוט….

…משמעות הטבעות היא עליונות וכוח. לחלום על חבישת טבעות עולה כי בעתיד המיידי תתחיל לעניינים חדשים בהצלחה. לחלום שאנשים אחרים עונדים טבעות פירושו שגשוג עבור אחרים, עם השפעה מסוימת על האינטרסים שלך. לחלום על טבעת שבורה או פגומה עולה כי מופיעים בביתך קשיים, קנאה ואי הבנות. כאשר החלום הזה הוא בין אוהבים, הוא סימן לפרידה. אם אישה צעירה חולמת לקבל טבעת במתנה מגבר, אז חלום כזה מציע שמאהבה יבקש ממנה בקרוב להתחתן איתו. אם אתה מקבל טבעת במתנה, זה סימן לרווחה ואושר. אם אתה נותן טבעת במתנה למישהו אחר, המשמעות היא שבקרוב תצטרך לספק סיוע לבן משפחה או לחבר….

…לחלום על טבעת פירושו כוח רצון ושאתה איתן בדברים שאתה רוצה. אם אתה מקבל טבעת זה אומר שאתה מרגיש קשור לבעיות ולנסיבות החיים ואם אתה זה שנותן את הטבעת, זה סימן לביטחון במשפחה שלך….

…הטבעת היא סמל להמשכיות בזמן שהיא גם מגינה ומבודדת. אם מדובר בברית של נישואין, אז זה מעיד על קיומה של הבטחת חתונה. במקרה שזו חותמת זה סימן לכוח. אם לטבעת יש אבני חן, משמעות אבני החן תחובר למשמעות הטבעת. אם הטבעת נבלמת, ברית מודיעה על ביטול הנישואין. לאבד טבעת, מחמיר את המריבה עם האדם שנתן לנו אותה. לשים את הטבעת על אצבעו של מישהו אחר, מעיד על הרצון שלנו להכריע אותם….

אושר במשפחה.

…לחלום על טבעת פירושו שתהיה איתנות של מטרה ורצון חזק. לחלום שמישהו ייתן לך טבעת פירושו שאתה מרגיש קשור מאוד לבעיות ולנסיבות החיים. לחלום שאתה האדם שנותן את הטבעת פירושו שיש לך אמון במשפחה שלך. לראות טבעת על האצבע בחלום פירושו הפרס למאמץ. זה גם מעיד על נאמנות לאידיאלים, לאחריות ולאמונה שלך. לראות טבעת שבורה בחלום פירושה התקפה נגד הנאמנות שלך, זה מעיד על אכזבות ונפרדות. כדי לחלום שאתה מאבד טבעת או שמישהו גנב את הטבעת שלך מציע שתאבד משהו או מישהו קרוב אליך. קבלת טבעת בחלום מציינת כי החשדות והחששות שלך לגבי יקירך יסתיימו….

…נאמר כי כל הדמויות העגולות כמו טבעות, צמידים וכו ', מעידות על המשכיות ושלמות, אך יכולות להוות גם מרכיב של בידוד או הגנה אם החלום מלווה בתחושה של להיות במעגלים כאלה. אובדן טבעת בחלום משפר דיונים והכנסת טבעת למישהו אחר יכול לחשוף את רצוננו להפעיל תחום כלשהו על אדם זה, בין אם הוא רגשי, רוחני או רק חומרי….

לחלום על עודף משקל או להיות משמין פירושו להעביר שמחות עם צרות.

…לחלום על שחקנים שיופיעו ויהיו עליזים מרמז על קלות דעת שצריך להימנע. לחלום על כל שחקנית עולה כי עניינים עסקיים ואחרים שאתה עשוי לנהל אינם משתנים זה מכבר. לחלום על שחקנית בפורום עולה שבקרוב תתאכזב ממשהו לא צפוי. אם החולם מרגיש מאוהב בשחקנית (או בשחקן) מציין שבקרוב תסבול. לחלום לדבר עם שחקן או שחקנית הוא סימן להבל. לחלום על שחקנית הסובלת, עולה כי החולם יכול לעזור למישהו שזקוק לו, לעזור לו לצאת מהחרפה שאופפת אותם. לחלום לנהל רומן עם שחקן או שחקנית מעיד על הרצון לנהל רומן; זה גם אומר שהחולם, בגלל יהירותו, רואה את עצמו מוכשר מספיק בכדי להתגבר על מכשולים ולקבל חיים טובים יותר … ומשמעותו, שהוא אינו שמח כרגע ממה שיש לו. לחלום על שחקנים מתים הוא סימן למזל רע בגלל ניהול שגוי של העסק שלך, שעלול להוביל למעשים אלימים או כישלונות שעלולים להוביל לעוני. לחלום על שחקנים או שחקניות המסתובבים ללא כיוון ומפגינים את צערם, מהווה אזהרה כי קיים סיכון שהחולם נכשל במערכות היחסים החברתיות שלו, בעסקים, בעבודה וכו ', כתוצאה מהזנחת חובותיו ואחריותו. אם מישהו חולם על עצמו כשחקן (במיוחד כשהאדם הזה צעיר), זה אומר שהוא יצטרך לעבוד כדי לשרוד, גם אם זה לא נחמד, מוטב שתעבוד בהתלהבות ובהתפטרות. כשאישה חולמת להיות נשואה, להתארס או לעשות מהלכים לשחקן מפורסם, חושפת את מחשבתה הדמיונית, כלומר אין לה רגליה על הקרקע. לכן זה חלום שמזהיר אותך שאשליות לא מביאות אותך לשום מקום. כשאדם חולם על עצמו כיף עם שחקנית מפורסמת, זה מגלה שהוא משתוקק להשתחרר מלחצים מסוימים, אולי כתוצאה ממערכת יחסים מתוחה עם אשתו (או חברה אם הוא לא נשוי), או קרוב משפחה קרוב (בדרך כלל האם, הדודה וכו '), וזה גם אומר שהקשר הזה נעשה מתוח יותר מדי יום….

…חולמים על בעל או אישה מבשר של אירועים טובים סביבך. חלום כזה הוא גם סימן לקשר מוצק וקבוע….

…לחלום שאתה משחק שחמט או דמקה זה סימן שתצטרך להשקיע את כל המאמצים שלך ולקחת את כל הערמומיות והעדינות שלך כדי לפתור את הבעיות שמייסרות אותך יותר מדי עכשיו. אם בחלום אתה מכיר את יריביך, עליך להיות זהיר מאוד וזהיר עם הערותיך, מכיוון שהן עלולות לגרום לבעיה חמורה מאוד. אם האדם שעליו חלמת אינו ידוע, פירוש הדבר שאתה יכול לחלות….

…זה מבשר רווחה ועושר שיירכשו במאמץ. אם הנרות כבים במהלך השינה, אז זה מצביע על כך שעבודתנו תהיה לשווא. נפרש זאת למשמעות של נר. כאשר להבת הנר חזקה, בהירה ועולה אנכית עם מעט עשן, המשמעות היא שאנחנו יודעים היטב מה אנחנו רוצים בחיים. נר עם להבה מהבהבת, הנשרף בקושי ועשן בשפע, מעיד על כך שרעיונותינו שבירים ולא יציבים. אם זה נמוג, זה אומר שאנחנו מגיעים לגבולות האפשרויות שלנו. הפסקה תוטל. כאשר אנו מדליקים נר כדי להאיר מקום חשוך והוא נדלק היטב, אז זה מצביע על כך שנבצע הכנה למסע הרוחני בצורה נחרצת ויעילה. אם זה נשרף בקושי, זה מעיד שאנחנו עדיין לא מוכנים לטיול הזה….

לחלום על סיכות ומחטים הוא תחושה מוקדמת של חששות וקטטות.

…לחלום שאתה משחק שחמט או דמקה פירושו שתצטרך לעשות את המאמץ הגדול ביותר שלך ולעבור בחוכמה רבה כדי לפתור את הבעיה או הבעיות הרודפות אותך. אם אתה מכיר את היריב שלך, היזהר מההערות שלך כי זה סימן שאתה נלחם איתו. אם אינך מכיר את יריבך ורואה שאין לך אויבים, זה מצביע על מחלה אפשרית….

פרויקטים גדולים שיש להתחיל, חדשות טובות ומזל.

לחלום על סיכות ומחטים פירושו שתסבול מדאגות ומחלוקות.

בחלום על ציפור זו מזהירים שאנשים סביבנו אינם תמימים כפי שאנו חושבים.

…חולדות ועכברים הם משדרים של חרדות ומייצגים את כל מה שמכרסם בתוכנו ומדאיג אותנו. ההבדל בין לחלום עם חולדות או עכברים הוא בחומרת המשמעות שלה, להיות גבוה יותר אצל חולדות מאשר אצל עכברים….

…להכות או להכין חמאה זה סימן שתצטרך לנוע במהירות כדי לפתור בעיות מסוימות או להכנת מעשה, מסיבה או טקס מסוים. לחלום על אכילת חמאה פירושו יתרונות ושגשוג….

אוקיינוס ​​או ים מסמלים את הלא מודע הקולקטיבי. כל מה שהאוקיאנוס משמר ומייצג בחלומותינו מתייחס למה שקורה בתוכנו. אם האוקיאנוס רגוע כך גם חיינו. ים או ים שלווים ושקטים מייצגים חיים קלים. אם זה מוטרד, זה גם עם העצמי הפנימי שלנו. אוקיינוס ​​או ים בעייתי מייצגים סיבוכים ובעיות. ליפול לאוקיאנוס מצריך איזשהו מזל שנגלה עליו אשמה. אם אנו שוקעים בים או באוקיאנוס, המשמעות היא שאנחנו מתפטרים ממה שאנחנו רואים כבלתי נמנע. אם ננסה לשחות ולהמשיך לצוף זה משקף את הרצון שלנו להילחם בכל הכוחות. הפלגה דרך אוקיינוס ​​מחוספס פירושה שאנחנו נסחפים על ידי עסק מסוכן למרות שאנו מכירים את הסכנה בה אנו נמצאים….

…הפרד הוא סמל לעבדות בכל סוג של חלום. לכן החולם רואה באופן לא מודע את עצמו כעבד בשל מצבים, משימות או טיפול משפיל. אם אישה צעירה חולמת או רוכבת על פרד לבן, זה מצביע על כך שנישואים קרובים, אך רק להטבות ולא לאהבה ממשית. אם האישה כבר נשואה, זה מעיד על כך שהבעל משיג עמדה כלכלית נוחה. כשאישה צעירה חולמת על עדר פרדות לבנות שחולפות על פניה, וגרוע מכך אם הן מפוחדות, זה מצביע על כך שהיא תמשיך להיות מעריצות והצעות של יחסי אהבה, אך לא נישואים רציניים. כאשר אישה המאורסת להינשא חולמת על פרד מת, וגרוע מכך אם הפרד שחור, מעיד כי האירוסין תסתיים ויהיה כישלון גם במערכות יחסים אחרות. כאשר גבר או אישה חולמים לרכוב על פרד, זה מצביע על כך שהם חיים במתח וחרדה מתמידים. עם זאת, אם בחלום החיה רגועה והיא מגיעה ליעדו של החולם, אז זה מצביע על כך שהפחדים אינם מבוססים וכי החולם ישיג את ההצלחה שהוא פקפק בה. לחלום שיבעטו בידי פרד מכל צבע, מרמז כי בקרוב יהיו אי הבנות ומצבים לא נעימים, הן בחברה והן בבית. לחלום על פרד טעון מדי עולה כי יהיו בעיות בעניינים המטופלים, בגלל חוסר התחשבות החולם כלפי אחרים. לחלום על הכוונה או משיכה של פרד בלי שום עומס עליו מעיד על כך שהעסק מתנהל כשורה ושהוא יישאר ככה, בגלל ההנהגה הטובה של החולם….

…מסמל התנגדות, שכירות והתמדה. אם זו אבן וולקנית, היא מייצגת התאבנות או התקשות החושים. אם הוא נושר מהשמיים כמו מטאוריטים, אז זה הופך להיות סימן קדוש. אם הוא הופך לאבנים או חול זעירות, אז זה מסמל את הפירוק, הפירוק, המחלה והמוות. לחלום על הארכת האבן, מזהיר אותנו מכוחנו הפנימי ומהסטריליות. אם המים או הגשם מופיעים, אז מצב כלשהו ירכך וימוסס. אם הטריטוריה מכוסה באבנים, היא מבטאת את התנגדותנו לשינוי ואם נחליט לעבור עליהם, אז זה מעיד על כך שהחיים יהיו קשים וכואבים. לחלום על אבן שסועה מבשר מחלה או חלוקה מוכרת, ואם היא נשברת, אז זה מבשר את מותו של משהו, משפחה, עסק או אישיותנו שלנו….