חלומות בהם תוכלו למצוא מטבעות לחתונה מעידים על כך שתתנו או תקבלו מתנה שתהיה יקרה.

ללבוש שמלת כלה בחלום מציין שאתה מעריך וקובע את היחסים האישיים שלך. לראות מישהו שלובש שמלת כלה מרמז שתרגיש סגור….

…לראות חתונה בחלום מסמל התחלה או מעבר חדש בחייכם כיום. חלומות הכוללים חתונות הם לרוב שליליים ומדגישים חרדה או פחד כלשהו. לעתים קרובות הם מתייחסים לתחושות של מרירות, כאב ומוות. בנוסף, חלומות החתונה משקפים את מחשבותיך על עצמאות. לחלום שתתחתן שוב עם אשתך / בעלך הנוכחי מייצג אמת ואושר. זה יכול להיות גם שלב חדש (כמו הורות) בחיים שלך. אם אתם הולכים להתחתן ולחלום על החתונה שלכם, אז זה מעיד על הלחץ בארגון חתונה. הפרטים המופרזים של החתונה, הסכסוכים והמתחים עם המשפחה, פחד ממחויבות ואובדן עצמאות עשויים להיות הגורם לחרדה שמייצרת החתונה. מחקרים הראו כי 40% מהכלות חולמות על הטקס שלהן, למרות שההכנות עוברות כשורה. חולמים שאתה מתכנן חתונה משלך, זו מטאפורה המסמלת את האיחוד של הצד הגברי והנשי. זה מייצג שלב מעבר בו אתה מחפש איזון כלשהו בין הצד האגרסיבי שלך לבין הצד הרגשי שלך. אם אתה האדם שמתחתן אומר שאתה תהיה מאושר מאוד. אם אתם משתתפים בחתונה זה, לפעמים, אתם רוצים לעשות שינויים בחייכם. אם אתה רואה חתונה בלי להשתתף פירושו מוות ומרירות מתקרבים….

…השתתפות בחתונה לאדם יחיד מעידה על הבטחה לאושר קרוב. לאדם נשוי מנבא על דאגות משפחתיות. להשתתף בחתונה שלך הוא סימן טוב במיוחד אם אתה רווק, שינויים חיוביים בחייך. אם נשואים אז זה מסמל צרות זוגיות. אם אתם נשואים ורואים את בן / בת הזוג שלכם מתחתן, אז חלום כזה מביא גם לקשיים זוגיים….

לחלום על מטבעות לחתונה עולה כי תצטרך לשלם סכום כסף נכבד.

…אם אתה מתחתן, זה אומר אושר בבית שלך. אם אתה מטפל באחד, זה אומר שאתה רוצה מדי פעם לתת לחיים שלך תפנית. אם אתה רואה חתונה בלי להשתתף בה, זה אומר מוות ו / או מרירות….

…אם במהלך החלום אתה זה הדוג אותם, זה אומר שכמה בעיות משפחתיות מגיעות. אם החולם אוכל אותם, זה בדרך כלל אומר חתונה קרובה….

…משמעות חלום של לחימה בין חברים היא קשיים ואי הבנות. בקרב גברים – פחדנות. בקרב נשים – יריבות. בין גבר לאישה – חתונה….

…לנגן בכלי נגינה כלשהו או לשמוע אותו פירושו מפגש בלתי צפוי. חדשות טובות, תוכלו לקבל עזרה ולהשיג את יעדיכם. כלי נגינה מייצגים חתימה על מסמכים או כתיבה. השתתפות בקונצרט פירושה הרמוניה במערכות יחסים. כלי נשיפה משמעותם חתונה, מסיבה, שמחה ובריאות….

חוזר על חתונה או אירוע חברתי.

…נישואין בחלום מסמלים התחלה או מעבר חדש בחייכם. לחלומות הקשורים לנישואין יש בדרך כלל שליליות מסוימת, חלקם מדגישים וקצת חרדה או פחד. לעתים קרובות הם התייחסו לתחושות דמעה, לכאב או לעצמאותך. חלום שנישאת בשנית עם בן הזוג הנוכחי מייצג אמת, אושר ומדגיש מערכת יחסים חזקה ביניכם. זה יכול גם לחזות שלב חדש בחיים שלך. אם בחיים האמיתיים תתחתן ותחלום על החתונה העתידית שלך, אז זה מעיד על לחץ בארגון החתונה ויכול להיות הגורם לחרדה. מצד שני, החלום מעיד על עידן של אושר ורווחה. חלום על תכנון חתונה משלך הוא מטאפורה המסמלת את האיחוד של הצד הגברי והנשי. השתתפות בחתונה פירושה שינויים ותקופות מסוימות בחייך….

…כשאישה חולמת שהיא מתחתנת עם גבר מבוגר, זה מצביע על כך שבקרוב יהיו לה כמה בעיות, כולל מחלה כואבת. אם במהלך הנישואין האלה יש לחתן גישה זועמת, זה מעיד על צרות עם חברים שזכית להם מאוד. לחלום על נישואים מרמזים על בשורות טובות ושמחות קרובות, אך כאשר אישה מתחתנת והמשתתפים בטקס מופיעים לבושים בשחור, הדבר מעיד על כך שהחולם יסבול מאכזבות וצער. במקרים מסוימים זה מעיד על מותו של אדם אהוב, קרוב משפחה או חבר. כאשר החולם רואה אותו ממלא את הבקשה להתחתן אז זה מסמל חדשות רעות. אם החולם נמצא במסיבת חתונה ומתנהג כקרוב משפחה של החתן והכלה, זה מסמל שאנשים אחרים מעריכים אותו, וכך ענייניו העסקיים ישגשגו. אם מתרחש חוסר מזל במהלך טקס הנישואין, הדבר מעיד כי בקרוב מישהו במשפחה יסבול ממחלה או אולי עלול למות. כשאישה צעירה לא נשואה חולמת על עצמה ככלה, אך לא נראית מאושרת מכך, זה מסמל תסכולים קרובים מאוד ביחסי אהבה (אם יש כאלה), מחלות או יריבים וצבועים שמנסים לפגוע בה כנקמה (החלום הזה מציע שהחולמת השתבשה במשהו או פגעה במישהו, והתת מודע שלה גורם לה להבין את זה.) לחלום שאתה בחתונה של מישהו אחר מצביע על כך שיגיעו הרבה מסיבות ושמחות, במיוחד אם החלום צבעוני מאוד, ו אתה רואה קישוטים רבים, אך אם אינך מצליח לתכנן צבעים בהירים והאורחים לובשים בגדים כהים או שחורים, הדבר מעיד שבעתיד המיידי החולם יסבול מצערים וקשיים. לחלום על להיות עד חוקי בנישואין מרמז שאתה מעריך באמת על ידי אחרים. אם אתה חולם שבמהלך נישואים קורה משהו לא נעים, זה מסמל שתקופה שלילית, הפתעות או מחלות לא נעימות מחכות לחולם. כשאישה צעירה רואה את עצמה כלה בחלום, אך אדישה לטקס ולכל המתרחש סביבה, הדבר מעיד כי מטבעה היא אדם דיכאוני או בסיכון לסבול ממחלה מסוכנת. זה עשוי גם להצביע על התנהלותה היומיומית שתוביל אותה לחוות רכילות מזיקה….

כשאתה חולם על ילדים או מבוגרים שעושים שובבות או שאתה רואה את עצמך עושה שובבות, זה סימן שתקבל חדשות על גילוי משמח כלשהו ואולי חגיגת חתונה שתביא שמחות רבות.

…מסיבת חתונה מעידה על אירוע משפחתי שמח. מסיבת הלוויה, מחלה….

מכריזה על חתונה בפרספקטיבה.

…לחלום שאתה בגן יפהפה (פרדס) שכולו פרחים, ובו בזמן שקט כך שאתה לא יכול לשמוע שום רעש או הפרעה, מציע לך שקט פנימי. אם אתה חולם שאתה הולך בגינה פרחונית בליווי אהובך, זה מציע אושר והצלחה קרובים בזכות הדרך הנהדרת שאתה מנהל את ענייניך. לחלום על גינה קטנה של פרחים רפויים, עולה שתחווה בקרוב רגעי עצב בגלל מחלה או אובדן. אם אתה הולך לאיבוד זה מכריז על מזל רע ועל כישלון בכל מה שאתה מתחייב. כשאישה חולמת על גן פרחים במקום גן ירקות, זה מציע שאם היא תפעל בחוכמה היא תוכל להשיג הצלחה בסביבתה החברתית. לחלום על גן פרחים זה טוב, כמו תמיד, הוא מכריז על עתיד רגוע, שמח ואופטימי שבו אנשים כנים, ידידותיים ואכפתיים יקיפו אותך. לחלום שאתה הולך בגן פרחים יפהפה מסמל שמחה והצלחה אפשרית במה שאתה עושה. לחלום על מסיבת חתונה המתקיימת בגן, מכריז על הצלחות ויתרונות קרובים. כשילדה חולמת שהיא בגן ומחכה למישהו, זה מסמל שהיא תינתן לה מה שהיא חפצה בה, אך אם הגן נראה קודר, מלוכלך, מוזנח, פרוח גרוע, זה אומר שרצונותיה יתוסכלו. לחלום שיש צפע (נחשים או חולדות) בגן מרמז על קנאה, תככים וכוונות רעות של יריבים שלא יאפשרו לך להצליח. לחלום שאתה הולך בגינה מרמז על שמחות והצלחות. אם אתה צועד בחברתו של אדם אהוב, אז זה מציע נישואים קרובים, אך אם הגן נראה מלוכלך, מוזנח, צמחי דליל, אז זה מעיד על ההיפך….

…חדשות על חתונה. שמחה ומזל טוב….

…אם אישה בכל גיל שהיא חולמת על עצמה בשמלת כלה בלי להתחתן, זה עשוי אומר שבקרוב היא תקבל סוג מסוים של התעללות ובשורה רעה, בין ממשפחה או מחברים הקרובים אליה. כשאישה צעירה חולמת להיות לבושה ככלה ולנשק כמה אנשים, זה לא אינדיקציה שתהיה חתונה, אבל זה אומר שבעתיד תהיה לה הרבה חברות וגם תהיה לה כיף. כשחברים הם אלה שמנשקים את החולם, זה יכול להיות שבעלה יקבל יתרונות כלכליים משמעותיים בעתיד. אם אישה צעירה ורווקה חולמת להיות לבושה ככלה ולעשות את כל ההכנות לחתונה, זה יכול להיות שבקרוב היא תקבל יתרונות כלכליים משמעותיים. כשאישה צעירה ורווקה חולמת על עצמה ככלה, מוכנה להינשא אך מרגישה לא בנוח, זה יכול לסמן שבקרוב יהיו מצבים לא נעימים קרובים ביחסי האהבה והמשפחה שלה. כאשר אישה שעומדת להתחתן חולמת שהיא נהדפת על ידי הגבר שיהיה בעלה, זה יכול לסמן שיהיו בעיות זמן קצר לאחר שהתחתנו. החלום הזה הוא אזהרה. אם החולם מנשק כלה שנראית חולה או לא נוח, זה יכול אומר שהחולם יראה בקרוב את תחומי העניין שלה פגומים ושחברות תלך לאיבוד. אם לגבר יש חלום לעזוב את כלתו רגע לפני שהוא מתחתן, זה יכול להיות שבחיים האמיתיים הוא מאבד ערכים אנושיים מסוגים שונים שהוא לא יצליח להתאושש, כמו חברות או משפחה. האיש שחולם להיות מחופש לחתן ומוכן להינשא, יכול להתכוון שבקרוב יהיו לו בעיות בחייו, שיכולות להיות מחלה, או בעבודה או בעסקים….

…מעבר דירה, זה אומר שינויים בחיים שלך. חדשות על חתונה בקרבת מקום, או לידת תינוק….

…לחלום להיות בארון מתים אומר שאתה צריך לבדוק את ההתנהגות שלך, שכן הארון מכריז על הפסדים שונים, כולל מותו של אדם קרוב. סמל זה חשוב במיוחד אם החולם מתפלל לצד הארון. לחלום על ארון קבורה מכוסה פרחים, במיוחד אם הם לבנים, בתוך מקדש מואר, עולה כי בקרוב תהיה חתונה במשפחה, אך הנישואין ייכשלו. לחלום על שכיבה בתוך ארון מתים, מבלי לדעת שום דבר אחר מעיד על חיים ארוכים עבור החולם. לחלום על ארון קבורה שעובר מעצמו עולה מחלה קשה במשפחה או בנישואין אם החולם נשוי במקרה. במקרה שאתה עומד להתחתן, החלום הזה יכול להכריז על מכשולים לחתונה. כשהוא חולם להשתמש בארון כמושב בתוך הכרכרה המובילה אותו לבית העלמין, הוא מכריז על הפרעות ומחלות גדולות לקרוב משפחה או לחבר. לחלום לראות כיצד מכניסים ארון קבורה לכרכרה הוא הכרזה על בעיות קשות בבית, כמו גם קרבות תכופים בנישואין או בזוגיות….

פרשות שערוריות בחלומות פירושן חתונה קרובה או ניצחון אוהב.

מבשר על רומנטיקה, מסיבה או חתונה.

…לחלום על מריבה בין חברים מעיד על קשיים והסתבכויות. חלום על מריבה בין גברים מעיד על פחדנות. לחלום על מריבה בין נשים מעיד על יריבות. חלום על מריבה בין גבר לאישה מעיד על חתונה הקרובה….

(ראה חתונה)