…לחלום על סוסים ששותים מחור מים פירושו שתחווה שמחה בעתיד. אם החיה ששותה במקרה חמור, זה אומר שיהיה לך קרב שממנו תצא בניצחון. אם חור המים יבש, הוא מנבא תעלומה או שהוא מבשר מצוקות; אם זה מלוכלך, זה מנבא לידת ילד. לחלום על חור מים פירושו בדרך כלל שלווה. אם אתה חולם שאתה שותה ממנו, זה בדרך כלל אומר שתפסיד כסף, אבל זה לא יהיה הפסד משמעותי. אם בעלי חיים שותים מזה, זה מבשר לבשורה נהדרת. אם המים צלולים, הם סמל של שמחה; להיפך, אם המים מלוכלכים, זה מעיד על הגעתו של תינוק חדש למשפחה. אם אתה רואה חיית בר ששותה מים מבור מים או ממקום אחר, זה בדרך כלל מעיד שיש אפשרות למארב. אם אתה רואה חיית בית שותה מים, זה אומר שתתנחם….

לחלום על חור או פשוט להכשיל עם סדק פירושו שלמרות הבעיות והקשיים באותה תקופה, אתה צריך להיות מלא תקווה ואמונה כי זה יעזור לך להתקדם.

…זה יכול להיות שאולי מרחב חדש נפתח בחיים שלך או שאתה מנסה לרדת לסוף נושא שעדיין אתה לא רואה את זה ברור מאוד, במיוחד אם בחלום אתה רואה את עצמך חופרת את החור הזה. אבל אם פתאום אתה מועד עם חור או שאתה נופל לתוכו, אתה צריך לחשוב שאתה זה שמציב מכשולים להתקדמות כלשהי בחיים שלך….

זה מצביע על סיכון למוניטין שלך. אם אתה רוצה לראות את החלק התחתון מהקצה, המצב שלך ישתפר. אם תיפול לתחתית יהיו לך קשיים גדולים….

זה עשוי להצביע על כך שמכשולים ישפיעו עליכם.

לחלום שאתה נופל לחור או למעוד עם אחד מצביע על כך שלמרות כל החסרונות והקשיים שאתה עלול, בקרוב תמצא משהו שיעזור לך להתקדם.

…מחלום על נעילה אקראית עולה כי החולם מזניח נושאים הדורשים התייחסות דחופה. לחלום על סוג מנעול מסוים עולה כי החולם מרגיש או מבולבל, מבולבל, מבלי לדעת מה לעשות או לומר. חולמת לפתוח או להזיז מנעול, מרמזת שבאמצעות מאמץ מסוים החולם יתגבר על הדברים שעושים אנשים זדוניים המבקשים לפגוע בו, כמו במערכות יחסים עסקיות או רומנטיות. לחלום על לא להיות מסוגל לפתוח מנעול פירושו שיהיה קשה מאוד להתגבר על מכשולים המופיעים בחיי היומיום. לחלום על מנעול פגום או שבור פירושו שמזניחים את בריאותו של החולם או שמזניחים את בריאותו של אדם אהוב. חולם על מפתחות לנעילת דלת מסמל הפתעות ושינויים בחייו של החולם. החלום לחפש את המפתחות של נעילת הדלת מעיד על כך שזה עדיין לא הזמן להשיג את כל מה שרוצים. אך אם החולם מצליח למצוא במהירות את המפתחות אז תהיה הצלחה בהקשר לעסקים ומערכות יחסים. לחלום על מפתחות פגומים או שבורים או על כך שהחולם איבד את המפתחות הוא שלילי, זה מרמז שבקרוב יהיו בעיות משפחתיות או עסקיות. אישה שחולמת לאבד את מפתחות הגזעים, קופסאות התכשיטים וכו ', מציעה שיהיו קשיים קרובים בבית או בעיות סנטימנטליות. אישה שחולמת על מפתח המחובר למנעול הדלת ונראה שהוא פתוח, פירושה שהאישה רוצה נוכחות של מישהו. לחלום להסתכל דרך חור המנעול של מנעול מעיד על חוסר שיקול דעתו של החולם עצמו שעלול להוביל למצבים לא נעימים. לחלום על אנשים שמציצים דרך חור המנעול עולה כי סביב החולם יש צבועים ולא ישרים שיכולים לפגוע בו או בה….

…חולמת על קבר ריק או באר, מודיעה שאתה לוקח סיכונים מיותרים בדברים שאתה מתכנן או עושה. לחלום ליפול לקבר או לבור מכריז על חוסר מזל. לחלום על כניסה לקבר, קבר, בור או חור ברצפה פירושו שאתה לוקח סיכונים כי אתה צריך לעשות את זה, אפילו בניגוד לרצונך. לחלום על קברים הוא תמיד סימן רע שכן הוא מכריז על מזל רע והפסדים. לחלום על קבר שנהרס מרפא צער או מחלה במשפחתך. קריאת כיתוב של קבר פירושה שתצטרך לבצע משימות לא נעימות. אם אתה מבקר בקבר בחלום, פירוש הדבר שתאונה תתרחש בקרוב, אך היא לא תהיה קטלנית. לחלום על מכר או חבר לפני קבר הוא אינדיקציה לכך שאדם זה עשוי להזדקק לנו ועלינו לעזור להם….

…כאשר באר המים בנויה היטב, לא מכוסה ומלאה במים, היא הופכת לסמל של כנות, יושר ואושר. אם הבאר בנויה בצורה גרועה, אטומה או שהמים מתייבשים, או שהחבל נשבר, או שהדלי חור ולא ניתן לשמור על המים, המשמעות מנוגדת לחלוטין. אם בחלום שלנו אנו נופלים מהבאר זה אחד הסימנים הגרועים ביותר, אלא אם מישהו מוציא אותנו מהבאר. זה מסמל שאנחנו שקועים במעמקי הלא מודע, לא מסוגלים לחזור למודע, שווה ערך לייאוש, נוירוזה וטירוף….

…לראות דיונות וללכת עליהן מכריז על קשיים קרובים. ביצוע חור ושכיבה עליו מעיד על הפסדי כסף כבדים….