…לחלום שאתה רואה חבר אבל אתה לא מדבר איתו, מרמז שמישהו מוכן לעזור לך בלי לבקש משהו בתמורה; אם חבר שלך לאט לאט נעלם עד שהוא יוצא מהעין, זה אומר שלחולם יש מספר פרויקטים וחלומות, אבל אף אחד לא מציע עזרה (זה יותר גרוע אם זה חשוך בחלום). כשאישה חולמת להיות בדיכאון מאוד בגלל שיש לה מעט מאוד חברים, זה אומר שלא תהיה לה הצלחה מיידית בחייה הכלכליים, כי אין מי שיעזור לה להשיג את הדברים שהיא רוצה. כשאישה חולמת על חברות רבות פירושה שהיא מכוונת לחיים נוחים, נינוחים ואפילו עשירים ומפנקים. אם מדובר ברווקה צעירה שחולמת על חברים, זה מעיד שהיא רוצה למצוא בעל שופע. לחלום לדבר עם חבר ותיק עולה שהכל בחייו של החולם ילך כשורה, ללא קשיים או עליות וירידות. להיות מוקף בחברים שמחים בחלומות מצביע על כך שבקרוב יהיו בעיות בעניינים אישיים ומשפחתיים. לחלום שאתה מרגיש נבוך מכך שנתקלת בחבר ותיק, מרמז שאתה מרגיש אשם במשהו שאתה עושה או לפחות מתכנן לעשות בחיים האמיתיים, ואנשים מתחילים לדעת את זה. לחלום להתווכח בקול רם עם מישהו שהיה כביכול חבר שלך מרמז שהעניינים שלך, הן בבית והן בעסקים או בעבודה, אינם מתנהלים כשורה, מה שעשוי לייצר הפתעות לא נעימות. לחלום על חברות בריאה ושמחה מעיד על שלווה עם עצמך. לחלום עם חברים לבושים בצבעים כהים מאוד מצביע על כך שבמצב הבריאותי או הכלכלי שלך יש בעיות וזה נראה לעין. לחלום על חברים שהופכים לבעלי חיים מצביע על כך שיש לך אויבים שהם מוסתרים, והם מנסים לשבור את הידידות מסיבות אנוכיות. לחלום שחברים לובשים בגדים אדומים פירושו שהחולם נמצא בסיכון לסבול הפסדים בגלל הפרעה של חברות מסוימות. לחלום על חבר שעומד ללא תנועה במקום גבוה, מציע שהחולם יסבול מכשל או הפסדים ללא תמיכה ועזרה מחבריו….

לראות פוליטיקאים בחלום מעיד על תקוות שלא ימומשו.

…לחלום על חבר מושבעים מצביע על הפחד מאנשים ששופטים אותך. עליכם לבדוק את תחושת העצמאות והביטחון בעצמכם….

חבר יאכזב אותך.

…אם אתה רווק וחולם עם החבר או החברה שלך זה אומר שתקבל סיפוק בנושאים סנטימנטליים. אדם החלומות שלך ייהנה מחיים ארוכים….

…חולמת שחלק מהשיער שלך הופך לאפור ונופל, זה מעיד על בעיות ואף על בעיות ומחלות בריאותיות. לחלום שאתה מתחיל לקבל שיער אפור מעיד על שמחה, הנאה ואפילו הון לכל חייך העתידיים. לחלום שאתה רואה שיער סבוך, מבולגן ולא מסודר, זה מעיד על קשיים קרובים בנישואיך או עם בני משפחה וחברים. לחלום שהשיער שלך נחלש מעיד על מותו של אדם קרוב לך; זה יכול להיות קרוב משפחה או חבר. לחלום שהשיער שלך נהיה רך, נחמד ועשיר, מכריז על הצלחה ואושר משמעותיים, אך אין לפרש זאת במובן כלכלי קפדני. לחלום שאתה מסתפר בקצרה ממש, קרוב לקרקפת, מעיד על נדיבות יתר כלפי חברות שיכולה להסתיים בצורה גרועה. לחלום שמישהו מסתפר לך מעיד על בעיות וקשיים שונים בעתיד המיידי. לחלום על פרחים כאילו היו שיערך מרמז על בעיות וקשיים שמטרידים את דעתך, אך כאשר הם מתרחשים, הם לא ייראו חמורים כמו שחשבת. חולמת שיהיה לך שיער יפה, מטופח ומטופח, מכריזה על השיפורים הבאים בכל ענייניך. חולמת על כך ששיערך יהפוך לאפור בלילה אחד, למרות שפנייך עדיין צעירות, מכריז על אסונות, כאבים וכמה סבל. כאשר אישה חולמת על כך, הדבר מעיד על סיכון חמור לאבד את יקירתה בעיקר בגלל מחלה פתאומית, שמקורה בגלל חוסר ההבחנה של האישה. אם אתה סטודנט צעיר, ואתה רואה שיער אפור או חום בחלום שלך, בראש שלך או בראש אחר, זה מעיד על היסוס לבחור בקריירה או בעיסוק. כשאישה חולמת להשוות שיער אפור לשיער שחור שנלקח מראשה שלה, המשמעות היא שהיא תיקרע בין שתי הצעות של מזל אפשרי ובסופו של דבר תנקוט באופציה שמתאימה לה פחות, מה שמעיד על הפסדים. אם אתה חולם להתקשות לסרק את השיער שלך, המשמעות היא שאתה עלול לאבד את הידידות ואת היתרונות הניתנים על ידי אדם בעל מעמד חברתי טוב, כלכלי בגלל הנימוסים הרעים שלך (זלזול, יהירות או התנהגות לא נכונה). אם אתה חולם לאבד את השיער ולהתקרח, הוא מודיע שאתה חייב להיות מוכן, כי עתידך מבשר על עוני וקושי. אם אתה חולם שהשיער שלך הופך לאפור ומעוצב כפרחים, זה מעיד על בעיות שונות שמשפיעות עליך, אך יהיה פחות קשה לפתור אם אתה מתמודד איתן באנרגיה, בסבלנות ובאינטליגנציה. בחלום שיש לך שיער יפה ואתה מסרק אותו, קובע שאתה חסר זהירות מטבעך בענייניך האישיים, מה שמסכן אותך באובדן בגלל רשלנות והסחת דעת. אם את אישה צעירה שרואה כמה נשים עם שיער אפור, זה מכריז על נוכחותם של יריבים באינטרסים ובאהבה. כאשר גבר חולם שלכלה הכלה יש שיער אדום, זה מעיד על בגידה וכי הוא יתגלה על ידי האישה שהוא אוהב. שיער אדום בדרך כלל מעיד על תנועה, שינויים וכו '. אם אתה חולם שאתה נוגע או מלטף בעדינות בשיער של אישה, המשמעות היא שאתה נהנה מחיבה ואמון של אישה חשובה בחייך גם אם זה מייצר ביקורת חברתית. אם אתה רואה אישה עם שיער בלונדיני זהוב, זה מצביע על ההסתברות לנהל רומן עם אשת חבר, הכרוכה בסכנות שונות. אם אתה חולם על מישהו שיש לו שיער מתולתל, זה מצביע על כך שתאכזב אנשים שמבקרים אותך בבית, וכל אישה שסומכת עליך; אותו חלום מעיד על כך שאישה חשופה לפיתוי. לחלום שאתה מכוסה בשיער פירושו שאתה אוהב חוסר מוסר וזה עלול להבריח אותך מהחברה ומכל סוגי העמדות הגונות. אותו חלום לאישה (או שהיא מגלה שיערה ארוך) מעיד על רצון לעצמאות לספק את הדחפים שלה בתמורה לכללי המוסר. גם לחלום שאתה מכוסה בשיער מרמז כי בגלל עודף נדיבות, אתה בסופו של דבר ירוד, גם במוצרי חומרי וגם בבריאות, מה שייצור חששות מציקים….

…לחלום על חברים פירושו שדחית כמה היבטים באישיותך בעבר, אך כעת אתה מוכן להכיר במאפיינים אלה ואפילו לדבר עליהם באופן חופשי. לחלום על חברים אולי גם אומר שבקרוב תקבלו חדשות טובות. חלום על ידידות בילדות פירושו שאתה כמהה לעבר, כאשר היו לך פחות אחריות ודאגות. יכול להיות שיש לך הרגשה שאתה רוצה לברוח מהמתחים והלחץ של להיות מבוגר. עליכם לנתח את הקשר שהיה לכם עם אותו חבר חלומותיכם ולתהות האם למדתם משהו רלוונטי מאותה חברות. פרשנות אפשרית נוספת לחלום זה עם חבר ילדות היא שאתה מתנהג בילדותי בחיים האמיתיים ועליך להתבגר. חלום על מות חברך הטוב פירושו היבט כלשהו, ​​פגם או מאפיין של אותו אדם, נעלם מאישיותך….

…אם אתה מתעלף בחלומות זה אומר אובדן כלכלי, אובדן של קרוב משפחה או אובדן של חבר….

…לחלום להיות חבר בתזמורת, מבלי להיות מוזיקאי, מכריז על רגעים נעימים והפתעות עם חברים ובני משפחה. לחלום על מוזיקת ​​התזמורת עולה הצורך לשתף פעולה איכשהו בפעילויות חברתיות….

…לחלום על נסיבות שליליות פירושו שיש לך חששות ובעיות שמילאו אותך ייסורים, ואתה צריך להיות מלא באנרגיה חיובית ובאופטימיות כדי להתקדם. אם החלום שלך מראה לך והיריב פירושו שתתגבר על היריב, אם זה חבר שלך שסובל מהסלידה אומר שיהיה לך זמן של שמחות גדולות בקרוב מאוד….

אם אנו רואים חבר מגיע אז הוא מכריז על אירועים המועילים לתחומי העניין שלך.

…ישנם מחברים המפרשים זאת כאזהרה כי חבר כנה זקוק לתשומת ליבנו. אבל זה נחשב גם שהחלום אומר לנו על הצורך להכניס יותר אנרגיה לענייני היומיום שלנו, אם אנחנו רוצים לגדול כראוי….

…לחלום לטפס או לקפוץ על גדר מכל סוג שהוא, מעיד על הצלחה במה שאתה עושה, שיעניק רווחים טובים. לחלום לנסות לקפוץ מעל גדר או קיר ובסוף ליפול לקרקע, מעיד על כך שתיכשל בתוכניות או בפרויקטים שלך מחוסר יכולת. לחלום לשבת על קיר או גדר או עשוי מקלות, בליווי אחרים והקיר מתמוטט איתך שם, רומז שבן משפחה או חבר נוטים לעבור תאונה קשה. בחלום לאכול על גדר רומז שהחולם אינו משתמש באמצעים המתאימים כדי להגיע להצלחה. לחלום להפיל גדר ואז לעבור לצד השני רומז שיש לך מספיק אנרגיה ויכולת להשיג את ההצלחה שאתה רוצה. לחלום על בניית גדר רומז שאתה רוצה שיהיה לך את מה שצריך כדי לחיות בנוחות בעתיד. אם אישה צעירה חולמת על זה, המשמעות היא שהיא משתוקקת שיהיה לה בית מאושר, אך אם היא בונה אותו והמבנה הזה מתמוטט, המשמעות היא שרצונותיה לא יתממשו בעתיד המיידי. חולמים על גדר עץ זה סימן לכסף. אם שער הקיר עשוי מברזל הוא סימן למכשולים שתצטרך להתעלות עליהם ביישום התנהגות טובה….

…אם אישה צעירה חולמת שהיא עוזבת את ביתה או את משפחתה, או את עבודתה או עסקיה, אז זה מסמל שהיא נמצאת בסביבה לא נוחה בה היא חיה, ומייחלת לשינוי. זה גם מציע לשים לב לבעיות שונות, כולל חיי אהבה. לחלום על עצמך שננטש מעיד על כך שיהיו קשיים בתכנון עתיד מוצלח, בגלל חוסר אמון מסוים באחרים. כשאחרים חלמו להיות נטושים, המשמעות היא שהם עומדים בפני תנאים ומגבלות קשים שזקוקים להתגברות. כשחלמת שאתה עוזב את הבית אז זה מצביע על כך שבעיות משפחתיות או כסף יבואו בדרכך. תסבול הפסדים ואכזבות בגלל מעורבות של אנשים רעים. כשחלמת לעזוב את החברה, החבר או המאהב שלך, אז זה מצביע על כך שתתמודד עם הפסדים כמו חברות שלך, מערכות יחסים או עניינים עסקיים. כשחלמתם לעזוב את בן / בת הזוג שלכם, אז חלום כזה מראה שתופתעו מהודעה כלשהי שתוכלו לקבל. זה לא בהכרח הנושא האישי, זה יכול להיות משהו מהחיים המקצועיים שלך. אם מה שנשאר הוא הדת שמצהירה על עצמו, אז זה מעיד על חוסר נאמנות שבגינו יהיו סבל וחרטה על כך שהעליב את אמונתם של אחרים העשויים להיות מסוגלים לנקום. כשחלמת לעזוב ילדים אז זה מצביע על כך שיהיו נסיגות והפסדים בגלל חוסר שלווה. אולי החלום מראה שאתה נוטה לקבל החלטות פריחה במקום לחשוב עליהם ברוגע. כשחלמתם לנטוש את העסקים שלכם, אז חלום כזה מראה כמה נושאים חשובים שיהיה צורך לטפל בהם, אחרת תיתקלו בבעיות מול מוסדות חשובים. כשאתה חולם שבן משפחה או חבר ננטש באוניה או סירה כלשהי, זה מצביע על כך שמתקרבים סיבוכים ביחסים עסקיים או חברתיים. במקרה שהאדם על הסירה יברח בדרך כלשהי ויגיע לבסוף ליבשת, מציין שלמרות הבעיות שיתעוררו אדם זה ישתחרר, ואם יהיו הפסדים כלשהם, הם לא יהיו משמעותיים. כשחלמת שננטשת איפשהו או במקום לא ידוע, אז זה מצביע על העונש המוסרי על הכרת תודה….

…לחלום שאתה במסיבה הוא בדרך כלל סימן טוב, במיוחד אם אנשים רוקדים בשמחה ולבושים בצורה הגונה או אלגנטית, מכיוון שזה מצביע על שגשוג. לחלום שאתה במסיבה ולהרגיש עצוב מעיד שבקרוב תקבל חדשות רעות, כנראה כולל מותו של אדם אהוב. לחלום שאתה נמצא במסיבה בה יש אנשי שירות מרמז על בגידה בנישואין שלך, הפסדים בעסק שלך, תביעות משפטיות או קנאה בין אוהבים. לחלום שאתה במסיבה ואתה שיכור ומתנהג בצורה שערורייתית מעיד על כך שהצביעות של חברות מסוימות תגרום לך הפסדים ונזקים אחרים. לחלום על עצמך כמארח מפלגה ומסיבה כזו הוא באי סדר בגלל כמות היין שנשתה מעיד שבקרוב תהיה קורבן לחוסר הכרת תודה ועגלונות. לחלום שאתה במסיבה ויש ילדים בריאים ומאושרים מציין שאתה רוצה להקים משפחה ובית מאושר. כשאתה צעיר ורווק, זה אומר שאתה רוצה ליהנות מבילויים, מסיבות, טיולים וכו '. לחלום על מסיבת קשישים עליזה, למשל מסיבה שנערכת בבית אבות, מצביע על כך שהעסק שלך מצליח עד עכשיו , אבל אתה כבר חושב איך זה יכול להיות בעתיד. לחלום שאתה רוקד במסיבה מצביע על כך שאתה מצפה לתוצאות טובות לפעילות שלך. כשאישה חולמת על מסיבה מרמזת שהיא ממתינה לחזרתו של חבר שעזב עם אחד מיריביה, אך היא לא בטוחה שזה באמת יכול לקרות. לחלום שאתה במסיבה מכריז בדרך כלל על שמחות ויתרונות, אך זה גם מעיד על כך שאתה אדיש למציאות החיים, כלומר שאתה נוטה לעבר הנאות חולפות, מה שמביא למצב שלילי. לחלום שאתה נמצא במסיבה בה מתקיימים הפרות סדר, דיונים וקטטות, עולה שבקרוב אתה או משפחתך עשויים לחלות. לחלום שאתה מגיע באיחור למסיבה, מציע שתחווה השפלות. זה מצביע גם על כך שהחולם מתחמק מאחריותו, ומעדיף לסמוך על צוואות אחרות….

…לחלום שאתה חותם על מסמך פירושו שתקבל חדשות על מות חבר או אדם ידוע. קריאת המסמכים פירושה אובדן כספי ומזל רע. לראות את התצהירים פירושו חשש בעתידך. כמו כן, זה מעיד על סכסוכים ויריבות במשפחה….

…לחלום על שיתוק בכל צורה שהיא בדרך כלל הוא חלום רע, והוא מכריז על עסקים רעים, אובדן, מחלה ולא אהבים. לחלום להיות משותק הוא אזהרה שהתנהגות החולם אינה נכונה מכיוון שהוא או היא מנהלים מערכות יחסים בעייתיות. לחלום על חבר המשותק עולה כי פס גרוע עלול להשפיע על החולם ועל משפחתו….

…לחלום על רוחות רפאים כמו אלה שלובשים סדינים לבנים, ושיש להם יחס עליז, או לפחות ידידותי, זה מכריז על הצלחה קרובה ומימוש מטרות מיושנות, כולל רווחים חומריים. כאשר צעירים חולמים לעתים קרובות שהם לבושים כרוחות רפאים שחורות, עליהם לעקוב אחר התנהגותם, אך בעיקר את התנהגותם המינית, מכיוון שהיא יכולה להשפיע על עתידם. לחלום על רוחות רפאים של אחד או יותר ממכריכם שבחיים האמיתיים עדיין בחיים הוא סימן לכך שלא שמתם מספיק תשומת לב לפעילויות שלכם, כמו היחסים החברתיים והעסקים שלכם; זה יכול בסופו של דבר לפגוע בך. לחלום שאחד או יותר לבושים ברוחות רפאים שחורות מופיעים פתאום ואז הם נעלמים פתאום מכריז על אסונות קרובים שישפיעו על כמה מהעניינים הכלכליים החשובים ביותר שלך ובמקרים מסוימים אפילו על חייך. לחלום על רוח הרפאים של הורה, כאשר הם כבר נפטרו בחיים האמיתיים, מציע שתבקש הגנה מפני חשיפה לסכנות לא ידועות או שתהיה בספק לגבי משא ומתן עם אנשים לא ידועים. לחלום על רוחו של חבר מת מכריז על טיול לא נעים. לחלום שרוח רפאים מדברת ישירות אליך מסמל שאתה בסיכון להפוך לקורבן של אנשים שפועלים בחוסר תום לב. לחלום שאתה נתקל ברוח רפאים מסמל שאתה עלול לחוות הפרעות נפשיות מסוימות או שלעתים קרובות, תקבל בקרוב הפתעה לא צפויה, נעימה או לא נעימה….

…לראות מאוזוליאום בחלום מעיד על מחלה, צרות ואולי פרידה של חבר קרוב. לחלום להיות במוזוליאום מציין בעיות בריאותיות….

…כשאדם חולם שמישהו שהוא אוהב נעדר, זה מצביע על נושאים גדולים שזקוקים לתשומת ליבו, ואם הוא מבוגר יותר, זה מצביע על כך שצברו יותר מדי דברים, או יותר מדי נושאים שלא טופלו. לכל מי שחולם להתאבל על היעדרותו של מישהו, יש כנראה מצבים מעצבנים עם חברים ותיקים; אם אתה חולם שהיעדרו של מישהו (חבר או קרוב משפחה) מעניק לך שמחה, הוא מודיע שבקרוב תהיה חופשי מאותם אויבים שהטרידו אותך. אם אתה חולם שמישהו נוסע רחוק אך יחזור בקרוב, מציע שחלק מהנושאים שנפתרו ככל הנראה הולכים לחזור. אם אתה מרגיש מאושר מכיוון שמישהו נעדר, זה מעיד על הרצון להיפטר מאויבים וממצבים קשים. אם מישהו שנעדר נפטר, זה מצביע על ההסתברות לחתונה הקרובה. כל צעיר, שחולם על אנשים נעדרים, עשוי לחוות קשיים בגלל קלות דעת וחוסר רצינות בהתנהגותו….

…החלום להיות חבר במאפיה מציע שתאפשר לאנשים אחרים לתפעל אותך. מצד שני, זה מצביע על כך שאתה משתמש בכוחך כנגד אחרים. חלום להיות בקשר עם המאפיה פירושו שאתה מתמודד עם סכסוך כלשהו או תסיסה בצורה שגויה….

לראות חלוק של כומר במהלך החלום שלנו פירושו שאנחנו לא סומכים על מישהו שמתיימר להיות חבר טוב, וזה בדרך כלל סימן לכך שהאדם הזה כבר מתכנן לפגוע בך.

…זה מסמל את האישה, כמעט תמיד תחת מראה חושני ואינסטינקטיבי. אם בחלום אנו חוששים להישרט שמגלה את החשש שהסטיות שלנו נודעות. לחלום שחתול מתכרבל עלינו פירושו שאישה תשתמש בכל חיבוקיו המפתים כדי להשיג מאיתנו את מבוקשה. אם נגרום אלינו את החתול ואז נמלט מאיתנו, אז מציין שהיא לא תשיג את רצונותיה האנוכיים. להאכיל את החתול מצביע על בעיות ויריבות מאוהבת. אם החתול מגרד אותנו, פירושו בגידה זוגית או מאבקים בין אוהבים. לראות חתול או לשמוע את מיו הוא סימן לבגידות והונאות. אם החתול הוא לבן הבוגד יהיה חבר כוזב. אם זה שחור זה אומר שלמות מאישה וכל מיני בעיות רומנטיות….

…לחלום על התעלפות מצביע על כך שתאבד חבר או בן משפחה. מצד שני, זה עשוי להצביע על כך שהכלכלה שלך לא עוברת טוב….