לחלום על הפרשות החיות הוא סימן למזל ושגשוג.

…לראות חתונה בחלום מסמל התחלה או מעבר חדש בחייכם כיום. חלומות הכוללים חתונות הם לרוב שליליים ומדגישים חרדה או פחד כלשהו. לעתים קרובות הם מתייחסים לתחושות של מרירות, כאב ומוות. בנוסף, חלומות החתונה משקפים את מחשבותיך על עצמאות. לחלום שתתחתן שוב עם אשתך / בעלך הנוכחי מייצג אמת ואושר. זה יכול להיות גם שלב חדש (כמו הורות) בחיים שלך. אם אתם הולכים להתחתן ולחלום על החתונה שלכם, אז זה מעיד על הלחץ בארגון חתונה. הפרטים המופרזים של החתונה, הסכסוכים והמתחים עם המשפחה, פחד ממחויבות ואובדן עצמאות עשויים להיות הגורם לחרדה שמייצרת החתונה. מחקרים הראו כי 40% מהכלות חולמות על הטקס שלהן, למרות שההכנות עוברות כשורה. חולמים שאתה מתכנן חתונה משלך, זו מטאפורה המסמלת את האיחוד של הצד הגברי והנשי. זה מייצג שלב מעבר בו אתה מחפש איזון כלשהו בין הצד האגרסיבי שלך לבין הצד הרגשי שלך. אם אתה האדם שמתחתן אומר שאתה תהיה מאושר מאוד. אם אתם משתתפים בחתונה זה, לפעמים, אתם רוצים לעשות שינויים בחייכם. אם אתה רואה חתונה בלי להשתתף פירושו מוות ומרירות מתקרבים….

…נישואין בחלום מסמלים התחלה או מעבר חדש בחייכם. לחלומות הקשורים לנישואין יש בדרך כלל שליליות מסוימת, חלקם מדגישים וקצת חרדה או פחד. לעתים קרובות הם התייחסו לתחושות דמעה, לכאב או לעצמאותך. חלום שנישאת בשנית עם בן הזוג הנוכחי מייצג אמת, אושר ומדגיש מערכת יחסים חזקה ביניכם. זה יכול גם לחזות שלב חדש בחיים שלך. אם בחיים האמיתיים תתחתן ותחלום על החתונה העתידית שלך, אז זה מעיד על לחץ בארגון החתונה ויכול להיות הגורם לחרדה. מצד שני, החלום מעיד על עידן של אושר ורווחה. חלום על תכנון חתונה משלך הוא מטאפורה המסמלת את האיחוד של הצד הגברי והנשי. השתתפות בחתונה פירושה שינויים ותקופות מסוימות בחייך….

…לחלום שאתה שותה מעיד על שמחה היא חולפת ויש רגעים של אושר. אם אתה שותה מים קרים, פירוש הדבר שתהיה לך הזדמנות לעשות טיול קצר. אם אתה שותה מים חמים, זה אומר שתקבל חדשות על החתונה של מישהו שאתה אוהב מאוד….

…חולם על מזבחות בדרך כלל מסמל תשובה, התנגדות, צורך בהקרבה, וההנחה היא שזו הרוח הפועלת כעת, לכן, לחלום להיות לפני מזבח, עם או בלי כומר נוכח, מעיד על תוכחות עצמיות מסוימות שיהיו שימושיות כך עליכם לבדוק את התנהגותכם בכדי להקל על מצפונכם. לחלום על מזבח, עם כוהן המכהן או בלעדיו, זו אזהרה שהתנהגותו של החולם אינה טובה כמו שצריכה, ולכן כנראה שאתה עושה שגיאות חמורות. חולמים לבנות מזבח מכריזים על שמחות, הצלחות והטבות ביחסים עסקיים, תעסוקתיים או חברתיים. לחלום להרוס מזבח מבשר כישלונות, כאבים, מחלות וכו '. לחלום שאתה בוהה במזבח שנהרס חלקית או מוחלטת מכל סיבה שהיא, מעיד שיש לך או בקרוב תהיה לך סיבה לסבול מעצב, נוסטלגיה, זיכרונות, של משהו שאבד עכשיו והוא לעולם לא יחזור. לחלום על המזבח בו את עורכת את החתונה שלך, מצביע על סיבות להיות עצובים עם חברות שתשפיע עלייך. במקרים מסוימים זה בדרך כלל מעיד על מותו של קשיש. לחלום על כומר המכהן לפני מזבח מצביע על כך שתעבור מצבים קשים בעבודה שלך, בעסק שלך או בבית. זה גם אומר שבקרוב תעבור רגעי ייסורים….