…אם אנו רואים את עצמנו נטולי רגליים מבלי לחוש כאב זה אומר שחסר לנו ידע מספיק בכדי לבצע את מה שאנו מתכננים. אם אנו רואים אנשים אחרים חסרי רגליים, פירוש הדבר שאנחנו דעות שגויות לגבי אנשים מסוימים. אם אתה מאבד את הרגליים בכאב, זה אומר שאנחנו לא יכולים לעבור למטרות שלנו….

…כמה רגליים חזקות מעידות על פתרון בעיות, אושר ובריאות. קטוע רגליים או רגליים שבורות פירושם מוות או מחלה של קרוב משפחה או אדם קרוב. רגליים חלשות הן אינדיקציות לסבל, צער ובעיות כלכליות. רגליים נפוחות ממריצות מזל על משחקים אקראיים, כסף לא צפוי או עושר….

…חלום לשטוף רגליים מעיד על חששות בעבודה, נסיגות. אם אתה חותך או קוטע את כף הרגל, המשמעות היא שתסבול מאבדות, מצרות או מפירוד. כפות רגליים מלוכלכות או חלום כף רגל נגוע הם סימן של חרפה ואויבים. כפות רגליים חולות או כיביות מייצגות הכרת תודה, קרבות או תביעות….

…לחלום לבהות לרגליך מסמל התפטרות עצמית, וכניעה לאחרים, שהחולם יוכל להתגבר עליהם. לחלום לבהות לרגליהם של אנשים אחרים יכול להיות שהחולם יש את הרצון לא להיות מושפע מאנשים אחרים והוא מסוגל להשיג הצלחה חשובה. לחלום על שטיפת רגליך פירושו שאתה לא מפעיל מספיק כוח כדי להגן על זכויותיך, ומאפשר לאחרים לנצל את ההזדמנות הזו. חולמת על כאבי כף רגל, מכריזה על קושי בעניינים המטופלים ועם המשפחה. לחלום על כפות רגליים אדומות או נפוחות עולה כי בקרוב יחולו שינויים, אולי פרידות משפחתיות שעשויות להפוך בסופו של דבר לסכסוך חמור….

…לחלום על הרגליים פירושו ששבתת את ביטחונך ותשתלט שוב ​​על חייך. לחלום שהרגליים שלך חלשות פירושו שמבחינה רגשית אתה מרגיש פגיע. לחלום שיש לך פצעים ברגליים או שאתה לא יכול ללכת מייצג את חוסר האיזון או העצמאות בחייך. לחלום שיש לך שלוש רגליים או יותר פירושו שתכלול יותר מדי פעולות בחיים האמיתיים שלך. עדיף לעשות כמה דברים כמו שצריך ולא לעשות יותר מדי רע….

…אם אנו חולמים שלא יהיו לנו רגליים, זה מסמל שחסר לנו ידע או תכונות הדרושות לביצוע הפרויקט שאנו מתכננים. אם אנחנו לא מסוגלים להזיז את הרגליים לזמן מה ואז אנחנו מסוגלים ללכת שוב, זה מסמל שאנחנו נעבור פרק זמן שבו אנו יהיו מוצפים מדאגות, אבל שהמצב הזה יהיה זמני ואנחנו ייקח שוב בעלות על המצב….

אם נשתמש בו, תהיה לנו תמיכה ידידותית.

…לחלום שאנחנו חולים, מעיד על דאגה לבריאותנו ומגלה קיומן של בעיות רגשיות. אם המטופל הוא אבינו, קיימת אפשרות לחלות בראשו. אם אמא שלנו חולה, אז זו מחלה ברחם. אם זה בננו – מחלת לב. אם זה אח – זו מחלה על ידיים או רגליים….

…לחלום שאתה חולה מעיד על דאגה לבריאותך ומגלה בעיות רגשיות. אם החולה הוא אביך יש אפשרות לחלות בראש. אם זו האם, הבטן. בן / בת, הלב. אח / אחות, ידיים או רגליים….

…אם למעשה אנו עוברים משבר, לחלום על חבר עולה כי המשבר הסתיים. אם המצב האמיתי שלנו תקין, נראה איך הם לבושים. אם הם מתלבשים טוב יותר מאשר במציאות, זה מצביע על כך שהידידות שלנו איתנה. לראות אותם לא מסודרים או מלוכלכים מעיד על כך שהידידות שלנו הולכת ופוחתת. אם הם יופיעו כמו שהם, נקבל חדשות, ביקורם או שנפגוש אותם….

…אם בחלום, בטנו של החולמת שמנה, זה אומר בדרך כלל תקוות לעושר, הצטיינות או הצלחה מקצועית. נהפוך הוא, אם בחלום, בטנו של החולם הולכת ומצטמצמת, אז חלום כזה הוא כמעט תמיד סמל לעוני….

…לחלום להיות בחושך במהלך טיול עולה כי אינך בטוח במה שאתה עושה וכי אתה מתעלם מתוצאות פעולות מסוימות, אשר יובילו לכישלון ולהפסדים. אם במהלך הטיול החושך מואר לפתע על ידי השמש, אז זה מודיע שבסופו של דבר כל הבעיות ייפתרו. לחלום להיות בחושך מסמל את חוסר ההתמצאות והבלבול הנפשי שלך אשר יביא לתסכולים בעניינים המטופלים. אם במהלך החלום החשכה הולכת ופוחתת, זה יכול לסמן שהבעיות יתחילו להיפתר ברגע שתתחיל להבין אותם ולטפל בהם טוב יותר….

…לחלום על הסתרת חיפושיות מכריז על עוני או על בריאות לקויה, במיוחד במשפחה שלך. לחלום שחיפושית הולכת על גופך מזהיר אותך מפני בעיות קשות, ובמיוחד בעיות בריאות. לחלום שאתה הורג חיפושית זה סימן לשליטה עצמית בבעיות שעלולות להתעורר. לחלום על חיפושיות שעולות על קיר בניין יפה או מקדש מסמל שגשוג….

…חולמים להריח בושם מכריזים על הצלחה קרובה. לחלום לשים בושם עולה כי החולם אוהב חנופה. חנק בגלל עודף בושם הוא אזהרה שעודף כיף והנאה יפגעו. חולמים על ריסוס בושם מכריזים על זלזול. חולמים לשבור בקבוק בושם מכריזים על כישלונות. אך אם הבקבוק נשבר והוא מבשם את בגדי החולם, הוא רומז על הצלחה רחוקה. לחלום לעבוד עם בשמים ועם אנשים אחרים יכול לסמן שהחולם עובד עם חברה טובה או חברה שתגרום לו לזכות ברווחים עסיסיים. לחלום על בשמים מתייחס בדרך כלל להנאות של חיים מרשימים. לחלום שיש לו הרבה בושם יכול להיות שבקרוב החולם יקבל מחמאות כוזבות, אך במציאות החולם יקבל חדשות לא נעימות. לחלום על רכישת בשמים עולה כי החולם מעוניין להתרחק מהסביבה בה הוא חי, בעיקר בגלל אכזבות שכבר התרחשו. לחלום על מתן בשמים עולה כי בחיים האמיתיים החולם רגוע ובטוח. אם צעיר חולם על בשמים מעולים, זה מציע שבקרוב הוא יקבל מתנה משמעותית או לפחות חיבה כנה. כשאישה צעירה חולמת שיהיה לה הרבה בושם, זה מצביע על כך שהיא הולכת שולל על ידי חבריה ועל ידי הגבר לו היא חפצה, למרות שהוא אולי לא יהיה המחזר שלה….

…המלכה היא סמל כוח ועושר. מצד שני, זה מסמל יולדות וצמיחה אישית. עבור אישה, חלום זה מעיד על יופיה ועל אנרגיה הולכת וגדלה. עבור בחור, החלום הזה מעיד עליו להקשיב לאחרים בזהירות ובסבלנות רבה יותר….

…בית מסמל את גופו הפיזי של האדם | לכן, תלוי במצב בו הבית נמצא, כך החולם ירגיש פיזית. כאשר החולם רואה את ביתו שלו בזמן הנוכחי וזה נראה יפה, זה מעיד על שמחה להצלחה בעניינים ובעסקים שהחולם מנהל. אם יש בתי אומנה חדשים בחלום, במיוחד של ילדים, זה מעיד על שלווה ועל בית נעים וחיי עבודה. כשיש בתים קטנים, ישנים ומוזנחים בחלום זה מצביע על כך שבריאותו של החולם הולכת ומתדרדרת וכי עסקים, עבודה וכדומה, יהפכו לגרוע יותר אם לא יקבלו תשומת לב מיידית ויעילה. אם החולם עוזב את ביתו שלו זה אומר שיש חשש פנימי להיכנס לפעילויות חדשות בחיפוש אחר הון. לחלום ללכת לבקר בבית ישן בו החולם התגורר בילדותו פירושו שהחולם יקבל בשורות טובות. כניסה לבית מעידה על שביעות רצון רבה מההצלחה שהושגה בפעילויות מסוימות. כשנראה כי בית ישן נטוש, מוזנח ונהרס למחצה, הדבר מעיד על כך שהחולם יסבול ממחלה כואבת אם לא יטופל בזמן. זה עשוי גם להצביע על מחלה ואף על מותו של קרוב משפחה או חבר. כאשר החולמת היא אישה צעירה מאוד, הדבר מעיד על עצב עמוק עקב חברות שתאבד. לחלום על רצון לעבור לבית אחר מעיד על הרצון לשינוי החיים, שאולי יתרחש בקרוב דיו. בהתאם לתנאים בהם מופיע הבית, שינוי זה יהיה טוב או רע (לשגשוג או להידרדרות מבחינה בריאותית וכלכלית כאחד)….

…לחלום על קרח מעיד על כך שהיריבים שלך ינסו לפגוע בך. לחלום על קרח שצף במים נקיים, מציע שקנאה וצביעות מקיפים אותך וזה עלול לפגוע בך אם אתה לא זהיר. לחלום שאתה הולך על קרח מצביע על כך שאתה מסכן את היציבות והשלווה שלך. כשאישה חולמת שהיא הולכת על קרח, זה מצביע על כך שבגלל התנהגותה היא נחשפת לכבוד רציני. לחלום שיש קרח תלוי על גג הבית מרמז על סיכון ליפול לעוני ואף לסבל ו / או לסבול ממחלה….

…מערכת יחסים הרמונית עם ילדים. האחריות הולכת וגוברת בחשיבותה….

…כל עוד ההזעה אינה תוצאה של מזג האוויר או מחלה ממנה סובל החולם, חלום על זיעה מעיד על בעיות חמורות, אשר השלכות ישפיעו על ההתנגדות הגופנית והבריאות. זיעה בדרך כלל מעידה על כך שתסבול צער ואי נוחות. אם, בחלום, ההזעה נובעת מעבודה פיזית, זה בדרך כלל סימן לתוכנית שלא הולכת לעבוד, לא משנה כמה תתאמץ….