…אם נאכל על ידי דג גדול זה מעיד שאנחנו נמצאים בתהליך של שלמות וטיהור. בהזדמנויות אחרות שנטרף על ידי דג מעיד על סכנה ממשית שיכולה לגרום לנו הפסדים מוסריים וחומריים. הדג הקטן שאנו מנסים לתפוס בידיים ומחליק משקף את הזיכרון או את הפחד מאכזבות סנטימנטליות. דגים מתים או בודדים מעידים על מרירות, ייאוש ובדידות. דגים בודדים המסתתרים בין הסלעים מגלים את הרצון להסתתר היכן שנוכל להתחמק מאחריות וצער….

…החלום על דגים הוא אות לשלום והרמוניה בבית, שלווה ברוח. לדוג דג גדול מעיד על כך שאומרים לכם שקר או סוד. דגים קטנים פירושם דיונים וסכנות שבאות. כמו כן, מציין הזמנה לחתונה….

…לחלום על דיג, ולפחות להשיג דג אחד, מסמל הצלחה בעניינים ובעסקים, אולי משתקף בצורה של כסף או ניירות ערך, והכל בעתיד המיידי. זו הכרזה על מזל טוב. לחלום על הדג כבר, אבל שהוא יימלט וייפול חזרה למים, הוא אזהרה שכל עסק שיש לחולם כבר יכול להיכשל. לחלום לדוג ברשת, ועם אנשים אחרים שעושים את אותו הדבר, יכול להיות שיש תחרות חזקה וסיכון בעסקים ובעניינים. במקרה של אהבה זו אזהרה על יריבים מסוכנים, ובמקרה של עסקים מזהירה שיש מתחרים מוכנים להילחם. חולמים לתפוס הרבה דגים ברשת מכריזים שיהיו הצלחה ורווחים גדולים. לחלום על אכילת דגים טעימים יכול להיות שהכל מסתדר עם החולם וזה יישאר ככה. לחלום על דגים ששוחים במים צלולים הוא חיובי לעתיד המיידי. אבל אם הדגים מתים זה יכול להיות שהעניינים גרועים והם יחמירו ויגרמו להפסדים. לחלום להשתמש בחכה ולהיות חסר סבלנות בגלל שלא תפסו דבר ומכיוון שעבר זמן רב, מרמז שזהו אותו מצב שעוברים בתי העסק של החולם. אולי הם לא כל כך גרועים, אבל החולם לא צריך לצפות שהם ישתפרו בפרק זמן קצר. לחלום על שחייה על מנת לתפוס דגים מגלה כי לחולם יש בריאות טובה ויש לו את היכולת להצליח בכל מה שהוא רוצה. לחלום על דגים במים זורמים צלולים, עולה כי לחולם יש את היכולת להתקרב לאנשים עשירים, וכי החולם יקבל בקרוב הטבות. אם אישה חולמת על כך, אז היא מודיעה שהיא תהיה מחוזרת על ידי גבר מכובד. חולמת על דגים מתים מכריזה על בעיות בריאותיות או שהיא תסבול מאירוע מצער אחר. חולמים על דייגים העובדים במים מכריזים על תקופות טובות לחולם. לחלום להיות בתוך שוק דגים גם אם אתה לא קונה כלום, יכול להיות שהעסק הוא פרודוקטיבי ויש כרגע יחסים חברתיים טובים. אבל אם הדגים רקובים, זה מצביע על בעיות שונות, כמו בעיות בריאות….

…אם אנו חולמים שדגים בורחים מידינו כשאנחנו מנסים להוציא אותם מהים, אז זה משקף את התסכולים הרגשיים שלנו. לראות דגים שוחים בין סלעים או מסתתרים מתחת למים מספרים לנו על הרצון להתחמק מאחריות המהווה נטל עלינו….

עליכם לנקוט באמצעי זהירות בניהול האינטרסים שלכם או שאנשים ינצלו אתכם.

…לחלום שאתה מתרחץ במים נקיים ושקופים זו הכרזה על הצלחה, שמחה, כיף וכו '. להפך, אם המים מלוכלכים, או גרוע מכך, בוציים, היא לפחות הכרזה על מחלות או חדשות רעות. . לחלום על ילדים המשחקים במים נקיים הוא סימן להצלחה ואושר בעתיד במשפחה, אך אם הם משחקים במים מלוכלכים, הדבר מעיד על ההיפך. לחלום על אישה צעירה שרוחצת במים נקיים עולה כי היחסים שיש לה או רצונותיה הכנים עשויים להתממש ולהגיע לסוף מוצלח. הרחצה כוללת שימוש במים, ובמים בחלומות, עוד מימי קדם, יש משמעויות ידועות: מים צלולים מעידים על בריאות, אושר ושמחה. מים עכורים מעידים על אי נוחות, אי נעימות ואכזבות. המים הבוציים מעידים על מחלה, חוסר מזל, עוני ושנאה. לחלום לרצות להתרחץ יכול להצביע על כך שהגוף זקוק לכך, אך כשזה לא המקרה, זה מסמל שאנחנו חיים רגעים קדחתניים, עם הרבה מתח, ומייחלים לשלום. לחלום על רחצה במים שהם לא נקיים במיוחד מצביע על רצון בוער להיפגש ולהסתדר עם אדם מהמין השני; חלום זה נפוץ בקרב נשים ואלמנות צעירות בגיל הנישואין. לחלום על שחייה עם אחרים, למשל בבריכה או בבריכה, הוא אזהרה המצביעה על כך שאתה צריך להימנע מחברה גרועה שתיצור שמועות, ודברים מזיקים אחרים, חלום זה רציני יותר אם המים בוציים. לחלום לרחצה במים חמים מאוד הוא בדרך כלל סימן רע, מכיוון שזה יכול להיות שהגוף מתחיל לקבל חום, או שהאווירה סביב החולם חמה במיוחד. אם אלה לא המקרים, אז זה היה מעיד על כך שהחולם מודאג יתר על המידה ממשהו. לחלום על רחצה עם מים קרים, צלולים ונקיים היא הכרזה על שיפור הבריאות, ואם מים אלה יגיעו מהים, הם יהיו טובים בהרבה. לחלום על פרחים לבנים בחדר אמבטיה מעיד על סיכון לפתח מחלה שפירה כגון הצטננות, אם הם פרחים צהובים והם אינם נמצאים באגרטל, עליכם לנקוט באמצעי זהירות. אם הפרחים כהים (סגולים או שחורים), הדבר רציני, ואולי המחלה כבר נמצאת בגוף. עבור צעיר, שחולם על חדר אמבטיה, זה רומז שיש לו נטייה טבעית לדרכים קלות דעת ולא מומלצות ליהנות. לחלום להתרחץ מעיד על שביעות רצון עמוקה מעצמך, כך שאם אתה יכול לקחת סיכויים בנושאים חשובים או בעסקים, עליך לעשות זאת….

…לחלום על בריכה מספק מידע על הרגשות שלנו. בריכה המוקפת בצמחייה עבותה מגדילה את משמעות החיים והסנטימנטליות ומעידה על רצון להביע אהבה ורגשות ותשוקות רומנטיות. אם הבריכות יבשות, הם מצביעים על החשש שלא להצליח לממש את הרצונות החביבים שלנו. אם המים נקיים, זה מאשר שהתחושות שלנו מבוססות. אם המים מוטרדים או נסערים מסערה זה סימן לאהבות קשות. מה שהאנשים שאיתנו אומרים או עושים יודיע לך על האישיות האמיתית שלהם. דיג בבריכה מעיד על הרצון שלנו למצוא שותפים. אם הבריכה עכורה מאוד ובתוכה דגים מתים או שהיא יבשה, אז זה מעיד על כישלון של תקוות סנטימנטליות….

…לחלום על אגם נותן לנו מידע על הרגשות שלנו. אגם המוקף בצמחייה עבותה מגביר את משמעות החיים והסנטימנטליות ומעיד על הרצון להביע אהבה ורגשות ותשוקה לחיות. אם הבנקים צחיחים, הם מצביעים על החשש שלא להצליח לממש את הרצונות החביבים שלנו. אם המים נקיים, זה מאשר שהתחושות שלנו מבוססות. אם הסערה מוטרדת או נסערת את המים, זה מבשר של אהבה קשה. מה שהאנשים המלווים אותנו אומרים או עושים יודיע לנו על האישיות האמיתית שלנו. דיג באגם מעיד על רצוננו למצוא שותפים. אם האגם עכור מאוד ויש דגים מתים או האגם יבש שמעיד על כישלון תקוותנו הסנטימנטליות….

לראות דגים שוחים זה סימן לשלווה ואושר.

…אם הרינג נאכל בחלום, זה סימן לבוז לאהובך. אם אתם דגים את הרינגים בחלום שלכם, זה סימן לעבודה קשה ולרווחים מעטים….

…לחלום על ביצה מספק מידע על הרגשות שלנו. ביצה המוקפת בצמחייה עבותה מגדילה את משמעות החיים והסנטימנטליות ומצביעה על הרצון להביע אהבה ורגשות ותשוקות. אם הבנקים צחיחים הם מצביעים על החשש שלא להצליח לממש את הרצונות החביבים שלנו. אם המים נקיים זה מאשר שהתחושות שלנו מבוססות. אם המים מוטרדים או נסערים מהסערה שמנבאת אהבות קשות. מה שהאנשים איתנו עושים או אומרים בחלום מודיע לכם על האישיות האמיתית שלהם. לדוג בביצה מעיד על הרצון שלנו למצוא שותפים. אם הביצה מעוננת מאוד או יבשה או שיש בה דגים מתים, אז חלום כזה מעיד על כישלון תקוות סנטימנטליות….

…להיאבק בתוך רשת פירושו שאנחנו מרגישים לכודים וחסרי אונים במצב קשה על ידי קשר רגשי או סגן או הרגל שאנחנו רוצים להשתחרר ממנו. אם לא נצא מזה זה מעיד שוויתרנו. אם אנחנו דגים אנחנו מנסים לשמור על זיכרונות ורגשות. רשת דייגים עשויה גם להצביע על הרצון להתעמק בעצמנו כדי לגלות את הישות הפנימית שלנו ולנסות לשפר אותה. אם אנו שוברים את הרשת ומשחררים את כל מה שתפסנו, זה חושף את החשש לאבד את מה שהשגנו. לחלום שאנו מתקנים את הרשת, זהו סמל לתשוקה למנוע או לתקן שגיאה, רשלנות או התנהגות לא נכונה שעלולים להוות סכנה להמשכיות החיבה. ישנם חלומות בהם אנו מנסים לצוד ציפורים ברשת ואלה חלומות מיסטיים….

לראות אקווריום עם דגים שוחים בשלווה במים צלולים הוא סימן לאושר שליו ומתמשך.

…חולם שאתה לדוג סרדינים ללא הצלחה, מכריז על כשלים בתחומים שונים. לחלום לנסות לדוג סרדינים עם רשת דייגים ואנשים אחרים שמנסים לעשות את אותו הדבר עשוי להיות שיש סביבך תחרות חזקה מאוד ושהעסק והעניינים שלך נמצאים בסיכון. בכל מה שקשור לאהבה זה מזהיר את נוכחותם של יריבים מסוכנים, ובמקרה של עסקים זה אומר שיש מתחרים שמוכנים להילחם. חולמת שתפסת הרבה דגים ברשת מכריזה על רווחים גדולים והצלחה. אם החולם נשוי או מנהל מערכת יחסים איתנה וחולם על סרדינים, אז זה בדרך כלל מעיד על כך שהחולם מרגיש קנאה לא מוצדקת….

חלום על וו דגים מציע הזדמנות לשיפור בעתיד הקרוב שאינו מנוצל כראוי.