תאלצו לקבל החלטות חשובות.

…לחלום שאתה אוכל כל סוג של פרי זה בדרך כלל חלום שלילי, במיוחד כשהפרי עדיין ירוק. לחלום על פרי בוסר שהוא עדיין על העץ מכריז על עתיד משגשג. לחלום על פרי ירוק קטן שעדיין נמצא על עץו מרמז שתצטרך להתאמץ מאוד כדי להצליח להשיג את המטרות שלך. כשאישה חולמת שהיא אוכלת פרי בוסר, זה מצביע על כך שמכפישים אותה באמצעות לשון הרע ורכילות. לחלום שאתה קונה או מוכר פירות מסמל שהעסק שלך פורה. אם הפרי אינו בשל, זה מצביע על כך שהעניינים שלך לא ילכו כשורה ושלא תרוויח רווחים זמן רב….

…לאכול פירות פירושו מזל טוב ופרויקטים שבוצעו. פרי נרקב פירושו שנאה וקנאה שלא ניתנים לפישוס….

…חלום של פרי פירושו תקופה קרובה של צמיחה, עושר והכנסה כספית. חלומות על פירות מייצגים בדרך כלל רצון ורווחה….

זה לא מכתב שמשתמשים בו מאוד בשפה האנגלית, אבל הוא נחשב כסמל וכאשר הוא מופיע בחלום, זה אומר הרצון להגיע אל הלא נודע.

…בחלום זה החלום עצמו חשוב לא פחות מהתחושות המורגשות בו. אם אנו עוברים במקומות עם עלווה ונרגיש בטוחים המשקפים את עצמנו, אנו נהנים משיפוט טוב. אם אנו הולכים לאיבוד בג'ונגל ומרגישים פחד, אם חיות שואגות או נראות מאיימות, אם שתיקה עגומה, הרי שבכל המקרים הללו עדיין אין לנו שליטה על עצמנו. אך אם אנו רואים את השמש זורחת, אם האור מאפשר לנו לראות לאן אנו הולכים, זה סימן שבסופו של דבר נבין את הסיבה לפחדים הפנימיים שלנו ולבסוף להתגבר עליהם….

חושף מראה סוריאליסטי ומרמה.

…אם יש להם כוונות רעות כלפינו, אז זה מעיד על לשון הרע, תככים וחשדנות. לתפוס אותם או להרוג אותם, אתה תשלוט על היריבים שלך….

…אכילה או הכנת ג'לטין פירושו אישיות חלשה ושברירית. היו קצת יותר קשים ואל תתנו לעצמכם להיות מושפעים ממה שאנשים אחרים אומרים….

כדאי לנסות להיות קרובים יותר למציאות ולהיות פחות ידידותיים לקרובי המשפחה שלך.

תענוגות חולפים וחברות רדודה.

…לחלום על ג'וקים זה לא רק לא נעים, אלא מרמז על סיכונים שונים ומחלות עצבים. חולמת על כמה ג'וקים, רומזת כי החולם יעבור בקרוב רגעים של בושה ועצב. כשיש הרבה ג'וקים זה מצביע על כך שמשהו רציני עומד לקרות ועל החולם להיות מוכן, ועליו להפעיל שליטה עצמית. לחלום למחוץ ולהמית ג'וקים אחד או יותר ולהשאירם מים במקום דם מכריז על מחלה ממושכת. חולם על מקקים המטפסים על קיר לבן וזורקים עליהם מים חמים, רומז כי החולם מרגיש חסר אונים כנגד המחלה הפוקדת אותו. אם המים הנזרקים הורגים את המקקים, קיימות אפשרויות הקלה רבות, אולם אם המקקים עדיין חיים ועולים על הקיר, המחלה תעבור במהלכה הרגילה….

…אולי החלום מראה דאגה לדמותך. אבל אם בחלום ג'ונקוס קשור לאדם ספציפי כלשהו, ​​זה יכול להצביע על יכולת התאמה בחלקם, אך גם על חוסר עקביות….

…חלום זה מבטא את הפחדים שלך מהלא נודע וחוסר היציבות. חלום זה מתייחס גם לנטייה לאבד שליטה על הדברים….

אם אות זו מופיעה בבירור בחלום, הרי שהיא מסמלת את הירח. לכן זה מתייחס לכל ענייני היצירתיות והפנטזיה….

לראות או לאכול ג'לי בחלום מייצג חדירה מסוימת למצב מפוקפק ולא בטוח.

…שלווה ומעט אדירה היא סימן למחלות נרפאות ולעבודה חסרת פרי. נהר אדיר מבשר ייסורים, אסונות, קנאות ורעות מסוכנות. שחייה באחת היא אפשרות להיות עטופה ברכילות ובשקרים….

…בדרך כלל עצים המופיעים בחלומותינו מסמלים הגנה חומרית, איזה כוח יהיה תלוי במראה ובעוצמה שאנו רואים בהם, אם אנו מחבקים אותם או אם יש להם פרי. החלום יכול גם לומר לנו את הצורך להעמיק את שורשינו, בין אם גנאלוגיים ובין אם רוחניים….

…לחלום על ענבים זה סימן טוב. אכילת ענבים בחלום פירושה שבקרוב תהיה לכם אחריות רבה שתבצעו בהצלחה. לחלום על ענבים התלויים מהצמח עולה כי ההצלחה הצפויה תגיע בקרוב. אם אתם אוכלים את הענבים אך אתם חושבים שהם עלולים להזיק או רעילים, זה אומר שאתם בספק לגבי עניין חשוב שאתם מעורבים בו, שימנע או יעכב הצלחה. פרי זה הוא סמל של שמחה וחוסר עכבות. זהו גם סימן לפריון ושפע. אם הענבים גדולים ועסיסיים, אז זה מצביע על הצלחה בעסקים ורגע טוב להקים חברות שיעזרו לכם. מצד שני, אם הענבים במצב גרוע, הם מכניסים דאגות וכסף למחלות. צימוקים פירושם מצוקה ובעיות רגשיות….

מפות או מפה מצביעות על חיים סותרים, אהבה סודית, חסרת פרי שהתגלתה.

שעון קיר, שעון כיס, שעון יד וכו ', מעיד על התחדשות של אהבת עבר, זמן אבוד במעשים חסרי פרי, שנאה ופרגון.

…הוא חושף את קיומו של רצון חושני, כלכלי או רוחני. הם סימן לשפע, שגשוג והנאה. לחלום על פרי בשל לאכילה פירושו שנהנה מבריאות טובה, מרווחים טובים ומהנאות בשפע מבלי שנצטרך להתאמץ. אם הפרי הוא חומצי או ירוק, סימן שאנחנו עדיין לא מוכנים ליהנות מכל היתרונות הללו. אם בפירות יש תולעים או שהוא נרקב, אז חלום כזה אומר שההנאות יושגו כשלא נוכל עוד ליהנות מהם. אם יש לנו את החלום הזה בעונה בה פירות טעימים יותר היתרונות יהיו מקסימליים. אם יש לנו את זה בזמן אחר של השנה אנחנו יכולים לסבול משערוריות, פרידות, מחלות ובעיות….

…לחלום שאתה נמצא במבוך שיש בו אינסוף מסדרונות וכבישים, מערות או מנהרות מבלבלים שחוצים זה את זה מרמז על בלבול נפשי; פירוש הדבר שבהתחלה ענייניך, עסקייך, חיבייך וכו 'מורכבים מאוד. כשאתה חולם ככה זה לעתים קרובות פירושו שאשתך / בעלך, חברה / חבר או משפחתך הם האנשים שמבלבלים אותך נפשית, וזה גורם לעיתים קרובות למחלות או להתמוטטות. כאשר המבוך חשוך מאוד הוא מכריז על מחלה קשה, בין של החולם או של האנשים המופיעים בחלום. אם המבוך מתייחס איכשהו לאמצעי תחבורה כלשהו, ​​זה מציע לך לחשוב או לרצות למות. כאשר המבוך נמצא בתוך יער יפהפה ועדיף אם הוא נמצא בבוסתן של עצי פרי, בין אם הם פורחים ובין אם כבר תלויים עליהם פירות, הוא מכריז על שמחות ושגשוג בלתי צפויות. לחלום שאתה נמצא במבוך של רכבות, אוטובוסים או כלי רכב אחרים מצביע על כך שתתחיל מסע, אבל זה יהיה משעמם ולא פרודוקטיבי מבחינה חברתית וכלכלית….

…אם אתה חולם עם: עץ עלים עם פרחים, זה אות לסיפוק, בריאות ואושר סביבך. עץ מת ללא פרחים פירושו פחד, חוסר אמון ואובדן. נפילה מעץ פירושה אובדן כלכלי. אם אתה אוסף פרי מעץ, זה אומר שתקבל כסף לא צפוי….