אִי מוּסָרִיוּת.

…אם יש להם כוונות רעות כלפינו, אז זה מעיד על לשון הרע, תככים וחשדנות. לתפוס אותם או להרוג אותם, אתה תשלוט על היריבים שלך….

…לחלום על ג'וקים זה לא רק לא נעים, אלא מרמז על סיכונים שונים ומחלות עצבים. חולמת על כמה ג'וקים, רומזת כי החולם יעבור בקרוב רגעים של בושה ועצב. כשיש הרבה ג'וקים זה מצביע על כך שמשהו רציני עומד לקרות ועל החולם להיות מוכן, ועליו להפעיל שליטה עצמית. לחלום למחוץ ולהמית ג'וקים אחד או יותר ולהשאירם מים במקום דם מכריז על מחלה ממושכת. חולם על מקקים המטפסים על קיר לבן וזורקים עליהם מים חמים, רומז כי החולם מרגיש חסר אונים כנגד המחלה הפוקדת אותו. אם המים הנזרקים הורגים את המקקים, קיימות אפשרויות הקלה רבות, אולם אם המקקים עדיין חיים ועולים על הקיר, המחלה תעבור במהלכה הרגילה….

…בחלום זה החלום עצמו חשוב לא פחות מהתחושות המורגשות בו. אם אנו עוברים במקומות עם עלווה ונרגיש בטוחים המשקפים את עצמנו, אנו נהנים משיפוט טוב. אם אנו הולכים לאיבוד בג'ונגל ומרגישים פחד, אם חיות שואגות או נראות מאיימות, אם שתיקה עגומה, הרי שבכל המקרים הללו עדיין אין לנו שליטה על עצמנו. אך אם אנו רואים את השמש זורחת, אם האור מאפשר לנו לראות לאן אנו הולכים, זה סימן שבסופו של דבר נבין את הסיבה לפחדים הפנימיים שלנו ולבסוף להתגבר עליהם….

…אם אות זו מופיעה בבירור בחלום, הרי שהיא מסמלת את הירח. לכן זה מתייחס לכל ענייני היצירתיות והפנטזיה….

כדאי לנסות להיות קרובים יותר למציאות ולהיות פחות ידידותיים לקרובי המשפחה שלך.

לראות או לאכול ג'לי בחלום מייצג חדירה מסוימת למצב מפוקפק ולא בטוח.

…חלום זה מבטא את הפחדים שלך מהלא נודע וחוסר היציבות. חלום זה מתייחס גם לנטייה לאבד שליטה על הדברים….

תאלצו לקבל החלטות חשובות.

תענוגות חולפים וחברות רדודה.

חושף מראה סוריאליסטי ומרמה.

…אכילה או הכנת ג'לטין פירושו אישיות חלשה ושברירית. היו קצת יותר קשים ואל תתנו לעצמכם להיות מושפעים ממה שאנשים אחרים אומרים….

…אולי החלום מראה דאגה לדמותך. אבל אם בחלום ג'ונקוס קשור לאדם ספציפי כלשהו, ​​זה יכול להצביע על יכולת התאמה בחלקם, אך גם על חוסר עקביות….

…לחלום על רוחות או אוויר אלימים, במיוחד כאשר הם דומים להוריקן וגרוע יותר אם הם נושפים מעל ביצות מלוכלכות ומסריחות, זה בדרך כלל לא סימן טוב, מכיוון שהוא מתריע על ייסורים ובלבול נפשי. זה יכול להיות גם הפסדים בלתי ניתנים לתיקון. פרשנות זו משתנה כאשר מדובר ברוחות רעננות, רכות וריחניות, ובמקרה זה היא מצביעה על יתרונות בעתיד המיידי. לחלום על נשימה של אוויר חם עשוי להיות שאתה נופל תחת השפעות רעות שגורמות לך לרכוש חסרונות והרגלים רעים. לחלום לנשום אוויר קר יכול להיות שהקשרים המשפחתיים, החברתיים או העסקיים שלך לא מסתדרים כשורה, ועליך לשים לב אליהם אם ברצונך לתקן את כל הטעויות. לנשום אוויר לח וכבד עשוי להיות שמשהו לא טוב יפריע לתוכניות שלך וימנע הישגים בעתיד המיידי. לחלום על נשימה של אוויר טהור ורענן עשוי להיות שהקשרים המשפחתיים, החברתיים והעסקיים שלך נמצאים במצב אופטימלי. אוויר ריחני נושם מכריז על בריאות טובה ואושר בעתיד. חלום זה כמעט תמיד חסר משמעות לנשים בשל הבשמים שהם לובשים וריחות במהלך הלילה….

…חלימה על חלב מסמלת אינסטינקטים ואהבה אימהיים, גם מציינת חסד, טוהר וחמלה אנושית למכרים חדשים. חלום לשתות חלב פירושו רווחה ביתית ואוכל ביתי. זה עשוי להיות כרוך גם בצורך לחזק את הקשרים והיחסים שלך עם אחרים. שתיית חלב מציינת גם נדיבות, כבוד ורגשות טובים. מזיגת חלב מעידה על סוד גלוי. חלום על חלב נשפך מסמל אובדן אמונה, הזדמנות וביטחון. זה עשוי גם להצביע על כך שחבריך יגרמו לך אכזבה רבה ואומללות זמנית. חלום על חלב מריר או לא טהור מציין בעיות קטנות שרודפות אותך ונותנות לך מצוקה. חלום על חלב חם פירושו שתחווה מאבק לפני שתשיג את עלייתך להון. חלום לרחוץ בחלב מציין מעגל יציב של חברים מהימנים ונעימים….

התפוח מסמל את כל ההנאות הארציות, הידע והצורך לבחור. אם אנחנו אוכלים תפוח בשל וטעים זה אומר שאנחנו בוחרים בהנאה מחיים חומריים. אם אנו אוכלים תפוח ירוק אנו בוחרים גם בחומר, אם כי מלא בקשיי עבודה וקשיים. אם זה תפוח רקוב, אז זה איום של הטעיות ואכזבות. אם אנו רואים רק תפוחים, אז משמעות החלום היא שאנחנו בוחרים סוג אחר של אושר טהור, מתמשך יותר, עמוק יותר ורוחני יותר….

…בחלום על אזור שקט, בהיר, ירוק ופרחוני, רומז שהחולם בשלום עם עצמו ועם הרוח, הודות לתנאים מועילים לא רק בעניינים סנטימנטליים, אלא גם בחומרים ובבריאות. לחלום על הכפר עם אופקים רחבים ורחוקים הוא סמל לתשוקה גדולה לחופש ולרצון לטייל. חלום זה נפוץ בקרב אנשים החיים בערים גדולות ומרגישים צורך לנשום חמצן טהור ולקבל קרני שמש, הרחק מהקהל המדכא אותם. לחלום להיות בבית כפרי או איפה שהוא יפה בעיר קטנה ונחמדה רומז כי החולם אינו מרוצה מהגרים בעיר ולכן החולם מחפש שינוי מובהק או לפחות חופשה ממושכת במקום שקט. לחלום שהאזור הכפרי שמקיף את הבית או את הכפר חורבות, מעיד על כך שהחולם יצטרך להמשיך לגור בעיר, ויהיה לו גם בעיות בעניינים או בעסקים שיש לחולם….