…מחלום על בשר בקר אדום מדמם עולה כי בקרוב יופיעו מחלות שעלולות להיות מסוכנות, ולכן החולם צריך לנקוט באמצעי זהירות במיוחד עם אוכל ופונה לרופא לבדיקה כללית. חולמת על אכילת בקר מבושל רומזת כי בקרוב החולם ידרוש עזרה בפעילויות מסוימות ובעיקר בבריאות. לחלום להיות במסיבה בה מוגש בשר טעים ומתובל היטב רומז על כך שהעניינים עוברים טוב, אך יש לפקח עליהם כדי למנוע בעיות בלתי צפויות. אם החולם אוכל את אותו בשר בקר התחזיות הטובות גדלות….

עוף חזק בחלום פירושו קלומיות וקטטות. עוף שקט לחלום מנבא ביטחון ותקוות טובות….

…אם אנו חולמים על קבוצת עוף או עט עוף, פירוש הדבר נסיגה ורכילות. אם מטילה ביצים היא מכריזה על רווחים. אם מדובר בביצים גדולות וזה לבן זה סימן ליתרונות מרובים, אם כי קטנים. אם הוא שחור הוא מכריז על בעיות קטנות….

…לחלום על תרנגולות עולה כי קיימת תחושה רעה ותמידה בלתי פוסקת עקב הבעיות המוערכות יתר על המידה. לחלום על אכילת עוף מסמל אנוכיות שפוגעת בזולת בגלל חוסר הסובלנות, העקשנות של החולם עצמו וכו '. זה סוג של נזיפה עצמית או ביקורת עצמית. תרנגולות קטנות: יחסי עסקים, עניינים או אהבה שבקושי מתחילים. תרנגולות בגיל העמידה: עסקים או עניינים שמתקדמים. תרנגולות או תרנגולים שכבר בשלים: עניינים עסקיים או איתנים. תרנגולות שנצלות: מישהו שרוצה לפגוע בחולם, שכבר חשוד….

גלם או לא מבושל מצביע על סבל, אכזבה. מבושל, נקודת מבט של אושר. מסריח או רקוב, כישלון, מזל רע. אוכלים, תקלו עליכם….

אם הם עשויים מבשר, הם משפרים מצב ריפוי ויציב.

…חולמים על אכילת בשר טחון מכריזים על מצבים קשים, מעצבנים ומטרידים, גם על בעיות בריאותיות אפשריות. כשאישה חולמת לאכול בשר טחון זה מעיד שהיא מקנאה בבעלה ושילדיהם יסבלו מההשלכות….

…לחלום על אי נוחות בלב יכול להיות סימפטום אמיתי, ובמקרה זה נוח להתייעץ עם רופא. אם זה לא כאב אמיתי, אלא רק חלום, אז זה מסמל בעיות בעניינים שמטופלים. לחלום לבהות בלב שלך רומז שאתה חסר אנרגיה חיונית ושצריך לעשות משהו כדי להחלים אותה. לחלום על ליבו של בעל חיים רומז שתשלוט באויביך ותשיג את כבודם. לחלום לאכול לב של עוף או כל ציפור מרמז על הרצון להשיג יעדים נדירים, לא מציאותיים וקשים שיגרמו לבעיות, ושיבשו את ההתפתחות הרגילה של פעילויות החולם….

…לחלום על כנף של עוף דורס מזהיר אותך להכין הגנה מפני סכנות חמורות. אם אתה רואה כנף ציפורים רגילה בחלום שלך, זה אומר שלום….

…לחלום על חזירים בריאים ושמנים מרמזים שיהיו עסקים טובים בעתיד, אך שום דבר עצום. לחלום על חזירים רזים וחולים הוא סימן לכך שיהיו תקופות לא טובות בעסקים ובעניינים שמטופלים על ידי החולם. אם לאישה יש חלום זה זה מצביע על כך שיהיו בעיות שונות, בבית או עם המשפחה והחברים. לחלום על בשר חזיר מבלי לגעת בו או לאכול אותו סימן שהבעיות הנוכחיות ייפתרו בקרוב והכל ישוב לקדמותו. לחלום על שמיעת חזירים רוטנים עולה כי יתקבלו חדשות רעות על חברים נעדרים, כמו גם כישלון בפרויקטים. בחלום ליטוף חזיר רומז שהחולם רוצה להשיג הון בפרק זמן קצר, אך שהוא או היא יצטרכו לעבוד קשה בשביל זה. חולמים על אכילת חזיר מודיעים על קיומן של בעיות חמורות, כולל בעיות בריאות….

…לחלום על תרנגולות ציפורן בדרך כלל מרמז על צרות הנגרמות על ידי רכילות ושמועה. זה גם נוטה להציע חדשות בלתי צפויות על מישהו שאתה מכיר שהוא הרוס או מת. לחלום על תרנגולת המטילה ביצים מכריז על רווחים משמעותיים בתקופה קצרה. לחלום על תרנגולת שמנקרת בשר מודיע שבקרוב תתוגמל על המאמצים שלך, או שזה עשוי גם להציע לך לשלם קצת חובות….

…כשאישה חולמת על התנור שלה, שמופעל ולמעשה חם מאוד, ושהיא אופה לחם או מבשלת בשר, זה מרמז שהיא נהנית מחיבה כנה של בני משפחתה ומאהדת חבריה. לחלום שמה שאתה אופה נשרף הוא אזהרה שבקרוב תיתקל בבעיות בבית. אם התנור שבור או סדוק, זה מציין שבקרוב תהיה נתון להשפלות, לשון הרע וכו '….

…לאכול או לקנות בשר חזיר פירושו עסקאות עם אישה חכמה. חזיר מעיד גם על אכזבות, צער וייסורים….

לראות או לאכול בשר צלוי בחלום פירושו נוגה בבית, בגידה ו / או סודות.