…חולמים להריח בושם מכריזים על הצלחה קרובה. לחלום לשים בושם עולה כי החולם אוהב חנופה. חנק בגלל עודף בושם הוא אזהרה שעודף כיף והנאה יפגעו. חולמים על ריסוס בושם מכריזים על זלזול. חולמים לשבור בקבוק בושם מכריזים על כישלונות. אך אם הבקבוק נשבר והוא מבשם את בגדי החולם, הוא רומז על הצלחה רחוקה. לחלום לעבוד עם בשמים ועם אנשים אחרים יכול לסמן שהחולם עובד עם חברה טובה או חברה שתגרום לו לזכות ברווחים עסיסיים. לחלום על בשמים מתייחס בדרך כלל להנאות של חיים מרשימים. לחלום שיש לו הרבה בושם יכול להיות שבקרוב החולם יקבל מחמאות כוזבות, אך במציאות החולם יקבל חדשות לא נעימות. לחלום על רכישת בשמים עולה כי החולם מעוניין להתרחק מהסביבה בה הוא חי, בעיקר בגלל אכזבות שכבר התרחשו. לחלום על מתן בשמים עולה כי בחיים האמיתיים החולם רגוע ובטוח. אם צעיר חולם על בשמים מעולים, זה מציע שבקרוב הוא יקבל מתנה משמעותית או לפחות חיבה כנה. כשאישה צעירה חולמת שיהיה לה הרבה בושם, זה מצביע על כך שהיא הולכת שולל על ידי חבריה ועל ידי הגבר לו היא חפצה, למרות שהוא אולי לא יהיה המחזר שלה….

…התזת בושם היא אות לחזקה וגאווה. היה צנוע יותר. בושם עם ריח מגעיל מעיד על שנאה….

…לחלום לארח משתה ולבקבוק פקקים לשרת אנשים רמזים שבקרוב החולם ייהנה מהטבות שישפרו את מצבו הכלכלי והחברתי. לחלום על פתיחת צנצנות או בקבוקי תרופות עולה כי החולם מאבד אנרגיה, מה שמרמז על מחלה. לחלום על פקק חכה שצף במים מעיד על הצלחות נקיות ושקטות בקרבת מקום. כאשר המים מלוכלכים וגרועים יותר אם הם נסערים, הדבר מעיד על כך שאנשים חסרי מצפון ייצרו מחלות ומטרדות שונות, אולי באמצעות סחיטה. לחלום על בקבוקי שעם מעיד שהחולם מטפל היטב בכל ענייניו. אישה צעירה שחולמת על חשיפת פקקי שמפניה, רומזת כי בקרוב תפנה אליה מאהב בעל מעמד כלכלי טוב, אך תטיל ספק במוניטין של החולם. החלום הזה הוא אזהרה. לחלום על חולץ פקקים מרמז על חוסר שביעות רצון ממה שמסביב לחולם, או ששום דבר לא משמח ולא מספק את החולם, מה שיוצר בעיות חברתיות או משפחתיות. אם חולץ הפקקים נשבר בעת השימוש בו, זו אזהרה לחולם לשנות את דרכו להיות, או שהבעיות יחמירו….

…לחלום על יין או על כל משקה אלכוהולי אחר, עולה כי מחשבה על ארגון מסיבה או התכנסות עם חברים, שתועיל לחולם. לחלום להיות לבד לשתות יין עשוי להיות שאתה מסתובב לא נכון בענייני היום או בעסקים שלך. לחלום על קניית יין מעיד על אנוכיות ועל כוונה לנכס משהו לא נכון. אם במקום לקנות אותו אתה מוכר אותו, אז זה מזהיר אותך שיאשימו אותך בגלל ההתנהגות הפסולה שלך. לחלום על חביות או בקבוקי יין, אך בלי לגעת בזה, מציע שיהיו רווחים כלכליים, אך בגלל חיי משפחה עגומים. אדם צעיר ששותה או מוכר יין בחלומות מראה שיש לו חיים מתמימים ללא שאיפות להקים בית. החלום יהיה סימן טוב או רע בהתאם לאיכות היין. אם זה יין טוב, עלינו לצפות רק לדברים טובים, ואילו אם זה יין באיכות ירודה, אזהרה שאנחנו נהיה מעורבים בקטטות ובעיות ביחסים….

…לחלום על שתייה פירושו חגיגה וחגיגה. לחלום על שבירת בקבוקי יין מסמל שחרגת על הרצונות והתשוקה שלך….