…לחלום על בקבוק מלא בנוזל שקוף ושקוף מעיד על שמחה. אם הנוזל מעונן, המשמעות היא אירועים לא נעימים. אם הוא ריק, חרטה. בקבוק שבור בחלום מראה ויכוחים….

…אם אתה חולם על בקבוק ריק, המשמעות היא שתתמודד עם מצוקות, מצוקה ובעיות בריאות. אם אתה חולם על בקבוק מלא, זה סימן לאהבה ושמחה. אם הבקבוק נשבר, זה סימן לתסכול….

לחלום על בקבוק תינוק פירושו שיהיו לך חדשות לגבי לידת תינוק שימלא אותך באושר.

הפעילות שלך תהיה מספקת.

לחולם יהיה בן והכל יסתיים בשמחה.

זה מצביע על כך שתשמע משהו על לידת ילד שימלא את ביתך בשמחה.

…אם אתה חולם שהבקבוק ריק, זה מצביע על כך שיהיו נסיגות וייסורים אם הוא מלא, אז זה אומר שתהיה אהבה ושמחה. אם הוא נשבר זה סימן לתסכול….

…לחלום על בקבוקים, מלאים בנוזל שקוף ושקוף מעיד על שמחה. אם הנוזל מעונן, אירועים לא נעימים. אם הוא ריק, מסמל חרטה. אם הוא נשבר, אז מנבא על ויכוחים….

…אם אישה צעירה חולמת על צמיד יפה שמונח על זרועה, זה מעיד שהיא רוצה להתחתן, וזה עשוי לקרות. אם אישה חולמת שהיא איבדה את הצמיד שלה, זה מעיד שבקרוב יהיו לה צרות קשות עם החבר שלה. אם גבר או אישה חולמים למצוא צמיד, זה מצביע על כך שהם ישפרו בקרוב את עסקיהם, אך אם הצמיד נראה שבור, פגום, ישן וכו ', זה מצביע על כך שמה שהם חושקים בו, לא משנה מה זה, זה ייקח הרבה זמן שהם ישיגו את זה. לחלום שמתקבל צמיד, לא משנה מדוע ואיך, מצביע על כך שחלק מחבריך יעזרו לך במידת הצורך. עם זאת, אם הצמיד הוא מתנה, אך נראה שבור או מטופל בצורה לא טובה, המשמעות היא חברות צבועה שלא תעזור בשום דבר….

…בין אם החלק התחתון של בקבוק, בריכה, מסדרון וכו 'החלום אומר לך שזה זמן טוב לחקור, ללמוד לעומק את סביבתיך, בעיה מסוימת או את עצמך. זו הזמנה להכיר את המניעים האמיתיים….

…חולמים להריח בושם מכריזים על הצלחה קרובה. לחלום לשים בושם עולה כי החולם אוהב חנופה. חנק בגלל עודף בושם הוא אזהרה שעודף כיף והנאה יפגעו. חולמים על ריסוס בושם מכריזים על זלזול. חולמים לשבור בקבוק בושם מכריזים על כישלונות. אך אם הבקבוק נשבר והוא מבשם את בגדי החולם, הוא רומז על הצלחה רחוקה. לחלום לעבוד עם בשמים ועם אנשים אחרים יכול לסמן שהחולם עובד עם חברה טובה או חברה שתגרום לו לזכות ברווחים עסיסיים. לחלום על בשמים מתייחס בדרך כלל להנאות של חיים מרשימים. לחלום שיש לו הרבה בושם יכול להיות שבקרוב החולם יקבל מחמאות כוזבות, אך במציאות החולם יקבל חדשות לא נעימות. לחלום על רכישת בשמים עולה כי החולם מעוניין להתרחק מהסביבה בה הוא חי, בעיקר בגלל אכזבות שכבר התרחשו. לחלום על מתן בשמים עולה כי בחיים האמיתיים החולם רגוע ובטוח. אם צעיר חולם על בשמים מעולים, זה מציע שבקרוב הוא יקבל מתנה משמעותית או לפחות חיבה כנה. כשאישה צעירה חולמת שיהיה לה הרבה בושם, זה מצביע על כך שהיא הולכת שולל על ידי חבריה ועל ידי הגבר לו היא חפצה, למרות שהוא אולי לא יהיה המחזר שלה….

…כשאישה צעירה חולמת שהמחזר שלה משתמש בגרזן, זה מצביע על כך שלמרות שהגבר הוא עובד קשה, עלולות להיות לו בעיות בריאותיות. לחלום על גרזן מעיד שאם לא תתאמץ מאוד, לא תשיג את מטרותיך. לחלום שאחרים משתמשים בצירים מצביע על כך שהם חיים טוב מכיוון שהם עובדים קשים, ואנשים פעילים ודינמיים שמקיפים תמיד תמיד משגשגים, ועשויים להגשים את רצונותיהם. לחלום על גרזן ישן, שבור או פגום מצביע על כך שיש לך סיכוי קטן להשיג את מה שאתה רוצה, ואם אתה מנסה להשיג עושר שיהיה קשה יותר להשיג. לחלום על גרזן מוכתם, אולי עם דם או חומר אחר, זו הודעה מצערת, מכיוון שזה מצביע על כך שאתה בסכנה קרובה לבעיות כתוצאה מהדרך שלך להיות והתנהגותך הבלתי נסבלת. החלום הזה מזהיר שעליך לשלוט בדחפים שלך….

…לחלום על סל אוכל גדוש ועדיף אם לובשים אותו על היד או על הזרוע של החולם, פירושו שהחולם נהנה משגשוג ושגשוג זה ימשיך, אולי ישתפר עוד יותר עם הזמן. לחלום להחזיק בסל ריק, וגרוע מכך אם הוא ישן או שבור, מעיד על כישלונות וקשיים עתידיים שעלולים להוביל לסבל וצער….

…אם המיטה קודרת, חשוכה, במצב גרוע, או ממוקמת בחדר חשוך ומסוחרר, היא מזהירה שמי ששוכב עליה עלול לחלות במחלה. אם הוא ריק, סכנה למישהו קרוב לנו. מיטה ענקית מצביעה על אובססיה לנושאים מיניים. אם הוא קטן מאוד, חוסר עניין בהם. אם המיטה נקייה ומטופחת, זה מעיד שאנחנו טובים עם בן / בת הזוג שלנו. מלוכלך ולא מסודר, מחלוקת ומחלוקת. שבור, גירושין או אלמנות. מיטה מעוטרת בהרבה מסמלת עידון באהבה. אם זה שונה מהמיטה שיש לך, אז זה מראה על אהבות חדשות. לראות אנשים שאנחנו לא מכירים במיטה שלנו מסמל סכנה….

…סימן תרופה לאדם חולה. אם זה שבור, סימן רע….

…לחלום על פסנתר עולה כי בקרוב החולם ישתתף במסיבה. אם יש מוסיקה אופטימית במסיבה זו, זה מסמל שיש הצלחה קרובה. אם ההערות לא מתאימות, זה מצביע על כך שענייני החולם לא מסתדרים טוב. מוזיקה עצובה מכריזה על עצב ותסכול בעתיד המיידי. לחלום על פסנתר שבור או לא שמיש עולה כי החולם משתמש בשיטות מיושנות לטיפול בעסקים, ולכן הוא או היא מאבדים הזדמנויות ורווחים….

…לראות טחנת רוח עובדת מייצגת אנרגיה, כוח וסיכויים טובים לעתיד. לראות טחנת רוח שאינה בשימוש או שבור מרמזים על מכשולים, דאגות ובדידות בלתי צפויים….

…לחלום על גביעים הוא סימן למסיבות, שמחה וכיף לבוא. לזכות בגביע בחלומותינו זה חזות ראשית לאירועים גדולים. אם הגביע אבד במהלך החלום, הוא אזהרה מפני גנבים. כאשר נקבה חולמת על השלכת הגביע שלה פירושה שהיא תדחה הזדמנויות חשובות להשיג משהו שהיא רוצה, מבחינה חברתית או כלכלית. אם הגביע מלוכלך או שבור, פירוש הדבר שבעיות ייגרמו מכם….

…לחלום על כל סוג של בלם, או של בלם של סוס או של רכב, הוא אזהרה במובן שעליך לחשוב היטב לפני שתחליט על קשר חדש, עסק וכו '. לחלום על בלם שבור, ישן או חסר תועלת מציע לך לא צריך להתערב בכמה עניינים. לחלום שאתה משתמש בבלם והוא מרגיש רך מאוד או שקל לטפל בו הוא אזהרה שאתה עלול להיות קורבן להונאה או הונאה….

…מחלום על נעילה אקראית עולה כי החולם מזניח נושאים הדורשים התייחסות דחופה. לחלום על סוג מנעול מסוים עולה כי החולם מרגיש או מבולבל, מבולבל, מבלי לדעת מה לעשות או לומר. חולמת לפתוח או להזיז מנעול, מרמזת שבאמצעות מאמץ מסוים החולם יתגבר על הדברים שעושים אנשים זדוניים המבקשים לפגוע בו, כמו במערכות יחסים עסקיות או רומנטיות. לחלום על לא להיות מסוגל לפתוח מנעול פירושו שיהיה קשה מאוד להתגבר על מכשולים המופיעים בחיי היומיום. לחלום על מנעול פגום או שבור פירושו שמזניחים את בריאותו של החולם או שמזניחים את בריאותו של אדם אהוב. חולם על מפתחות לנעילת דלת מסמל הפתעות ושינויים בחייו של החולם. החלום לחפש את המפתחות של נעילת הדלת מעיד על כך שזה עדיין לא הזמן להשיג את כל מה שרוצים. אך אם החולם מצליח למצוא במהירות את המפתחות אז תהיה הצלחה בהקשר לעסקים ומערכות יחסים. לחלום על מפתחות פגומים או שבורים או על כך שהחולם איבד את המפתחות הוא שלילי, זה מרמז שבקרוב יהיו בעיות משפחתיות או עסקיות. אישה שחולמת לאבד את מפתחות הגזעים, קופסאות התכשיטים וכו ', מציעה שיהיו קשיים קרובים בבית או בעיות סנטימנטליות. אישה שחולמת על מפתח המחובר למנעול הדלת ונראה שהוא פתוח, פירושה שהאישה רוצה נוכחות של מישהו. לחלום להסתכל דרך חור המנעול של מנעול מעיד על חוסר שיקול דעתו של החולם עצמו שעלול להוביל למצבים לא נעימים. לחלום על אנשים שמציצים דרך חור המנעול עולה כי סביב החולם יש צבועים ולא ישרים שיכולים לפגוע בו או בה….

…כשאישה חולמת על התנור שלה, שמופעל ולמעשה חם מאוד, ושהיא אופה לחם או מבשלת בשר, זה מרמז שהיא נהנית מחיבה כנה של בני משפחתה ומאהדת חבריה. לחלום שמה שאתה אופה נשרף הוא אזהרה שבקרוב תיתקל בבעיות בבית. אם התנור שבור או סדוק, זה מציין שבקרוב תהיה נתון להשפלות, לשון הרע וכו '….

…לחלום להסתכל למרחק בעזרת משקפת מצביע על כך שבקרוב יהיו שינויים קשים עבור החולם. לחלום על שיזוף שבור וחסר תועלת מעיד על אובדן חברים ויוקרה חברתית עקב התנהגות רעה….

…כשאדם חולם שאשתו מפטרת, שוטף רצפות או קירות, אז הוא מכריז שהוא יסבול מבושה, צער, התחייבויות בלתי נמנעות, מה שיסכן אותו להיות קורבן לסחיטה. זו אותה משמעות במקרה אם זה האיש שמטפל במגב. בשני המקרים, אם המגב נראה שבור, הוא מייצג קשיים וכישלונות מתקרבים עקב יחסים חברתיים או בעיות רגשיות….

חולם להיות שבור (פושט רגל), אומר שהחולם יבחין בשיפור בתנאי החיים שלו, מבחינה מקצועית החולם יהיה מאוד פרודוקטיבי, כמו גם להרוויח כסף וכו '. אם החולם יחליט לשחק הוא או היא להיות בר מזל.