…זהירות ושליטה בהוצאות בזבזניות הפוגעות בכלכלה שלך. אתה צריך תמיד לשמור קצת כסף עבור הוצאות בלתי צפויות….

לחלום על הפרשות החיות הוא סימן למזל ושגשוג.

…בדרך כלל החלום הזה משקף את הדאגה שלנו לבריאות. אם אנו רואים את העור שלנו עם קמטים זה משקף פחד מווסת וגיל זקנה. הפגמים בעורנו מגלים ספקות סנטימנטליים, אלא אם כן היו פריחות או כתמים ברורים מאוד, ובמקרה זה מדובר באזהרה לגבי בריאותנו. אם אנו רואים את הפגמים במישהו שאנו מכירים, הרי זהו אדם שאנו מייחסים לו את משמעות החלום. אם אנחנו לא מכירים את האדם הזה, זה משקף את הפחדים שלנו. לחלום על עור בעלי חיים עולה כי הסחורה החומרית שלך תגדל, תלוי איזה סוג של עור בעלי חיים חלמת עליו….

…לחלום על בור מים הוא סימן לשלווה ומנוחה, ואם אנו רואים גם סוסים או בעלי חיים אחרים מרווים את צמאונם, זה אינדיקציה שנקבל חדשות טובות, ירושה קטנה או תרומה. אם השוקת עליה אנו חולמים הוא ריק ויבש, הוא מנבא הפסדים קלים. אך שוקת היא לא המקום הטוב ביותר להרוות את צמאוננו, למרות שהמים עשויים להיות נקיים, אסור לנו לשכוח שחורי מים נוצרו עבור בעלי חיים ולא עבור גברים. אז אם יש לך חלום לשתות ממנו, היזהר שאתה טועה בדרך האושר: מדיטציה על זה וחפש מקורות אחרים להרוות את צמאונך של רוחך או את הצורך באהבה….

…לחלום על מטבעות מבלי לקבוע את ערכם, מעיד בדרך כלל על צרכים כלכליים. לחלום על מטבעות זהב, ואם הערך נבדל, מרמז שהחולם מנהל חיים נוחים המוקפים בכיף, רכיבות, מסיבות, טיולים וכו '. לחלום על מטבעות כסף מבלי להבדיל ערך, מרמז על עסק מפוקפק, פשרות לא נוחות ומשפחה בעיות. זה כן משתפר אם מטבעות הכסף נראים חדשים ומבריקים. אם אישה צעירה חולמת על אהובה שיעניק לה מטבעות זהב ', המשמעות היא שנישואיהם יהיו יציבים כלכלית. אם אישה צעירה חולמת שמאהבה נותן לה מטבעות כסף, וגרוע מכך אם הם זקנים, זה מזהיר שהיא חייבת להישאר עירנית או שבקרוב הוא יבגוד בה. לחלום על כמה מטבעות נחושת מעיד על עבודה מפרכת שאינה משתלמת היטב. לחלום על מטבעות ניקל או מתכת דומה אחרת מרמז על פעילות אינטנסיבית, עבודה קשה, עסק מתמיד, אך בסטנדרטים נמוכים מאוד מכל הבחינות. לחלום על מטבעות בעלי ערך קטן יותר או על מטבעות ישנים שכבר אינם בסביבה, עולה כי חששותיו של החולם מידרדרים במהירות, מה שיוביל בקרוב את החולם למצב קשה מאוד בהיבט הכלכלי והבריאותי. לחלום על אובדן מטבעות עולה כי יהיו הפסדים, תסכולים וכישלונות. לחלום למצוא מטבעות בקרקע בעלת ערך נמוך עולה כי לתכניות או פרויקטים שהחולם החל אכן יש עתיד. בחלום לבדוק ולספור מטבעות בעלות ערך קטן, רומז שהחולם נמצא במסלול טוב הנוגע לעסקים או מערכות יחסים….

להבין את ההבדל במראה החיצוני בין השור לשור הוא שהשור הוא אמיץ, זריז ומהיר, ואילו השור נראה עני, צייתני ואיטי. באופן מסורתי השור הוא סמל של תשוקה. לחלום לראות את עצמך רודף על ידי שור (כמה שיותר אכזרי זה יותר גרוע), מציע שהנושאים המטופלים יסתבכו בגלל חוסר האכפתיות שלך והתערבותם של צבועים ואנשי קנאה שרוצים להזיק לך. אם השור שחור, עליכם להיזהר מאוד במה שאתם עושים ואומרים, כי האויבים מסוכנים. אם השור לבן, זה מציע שבסופו של דבר הכל ייפתר לטובה והעסק שלך ישתפר. אם השור השחור מפסיק בלי לתקוף, זה מרמז כי לחולם יש שליטה מלאה בענייניו. כשאישה חולמת לרדוף אחרי שור, במיוחד אם הוא לבן או בהיר, זה פשוט אומר הצעות נישואין רציניות שלא מתאימות לה מכיוון שבקרוב היא תקבל הצעה אחרת, מועילה יותר. המשמעות של זה היא שתת המודע של החולם עובד בצורה מושלמת והחלום נותן את התשובה שהיא משתוקקת לקבל. כשאתה חולם לרדוף אחרי שור, אבל אתה מצליח להגן על עצמך, (למשל מאחורי פלטפורמה, עץ או בית), זה יכול להיות שלמרות שהבעיות שלך בחיים האמיתיים נראות חמורות, בסופו של דבר הכל יהיה בסדר, בגלל עבודה אינטנסיבית ותשומת לב ששמת. לחלום שור רודף ופוגע באדם יכול להיות שעקב בעיות החולם יסבול. כאשר אתם רואים שוורים שמנים רבים רועים בשלווה, אז זה מסמל שגשוג ושלווה. כשאישה חולמת על שני שוורים שנלחמים, אז זה סימן לקרב בין שתי נקבות שמוכנות לזכות באיזה עניין חשוב בחייהן הערים. השוורים הלוחמים עשויים להיות סימן של אויבים מסוכנים שמכריזים על חוסר ההתחשבות שלכם. כשאתה חולם על שור שמן וענוג (שור, עבודת בעלי חיים), אז זה מסמל שאתה תהיה ראש הבית בקרוב, או שאחרים יהיו תלויים בעבודתך. לחלום שכמה שוורים אוכלים במרעה עשיר מעיד על רווחה ועל חברים גדולים, אך אם השוורים חלשים מכיוון ששטחי המרעה עניים, אז זה יכול להיות שלחולם יהיו בעיות, קשיים ואפילו עוני, מה שיגרום להרחיק את חולמת מכמה מחבריו. כשאתה חולם על שור מת, זה אומר אבל במשפחה, הפסדים וכישלונות. כשאתה חולם על שוורים ששותים מים בזרם מים צלולים, אז הוא מודיע שיהיה לך עתיד נוח, בלי להשיג עושר, מלבד אהבת הסובבים אותך….

…אם אתה חולם שאתה מוציא אותו מקרקעית הים מתפרש כמבשר לרווח יוצא דופן, אך יהיה צורך להשיג זאת תוך סיכון ומאמץ מצידך. מעניין שחלק מהמחברים מציעים שאם חלמת שאתה נותן אבני אלמוגים, או שמישהו נותן לך אותם, מסמל שקרים ושקר יותקנו במערכת היחסים הזו….

…לחלום שמישהו נותן אחריות למשהו מצביע על כך שתתחיל בקרוב במשא ומתן שיביא לך רווחים, בין אם זה עבודה חדשה, עסק או מכל סיבה אחרת. לחלום שאתה נותן אחריות למישהו אחר מצביע על כך שאתה מעדיף מישהו על פני אחר, ובסופו של דבר מצב זה יכול להשפיע עליך….

…לחלום שאתה נותן הזמנות למישהו אחר פירושו שמישהו יעניק לך הצעה יתרון מסוימת. אם מישהו אחר נותן לך פקודות פירושו שיהיו לך ספקות ותהיות עם האדם שמזמין אותך….

…לחלום על תרופות עולה שמשהו משפיע על גופך ולכן זה מזהיר אותך לגבי מה שגופך זקוק לו. לחלום שאתה לוקח תרופות עולה כי אתה סובל ממצוקה נפשית או רגשית בגלל משהו שמשפיע על גופך. לחלום שאתה נותן תרופות בעלות רעים לאדם אחר מציין שאתה מנסה ליצור בעיות למי שסמך עליך. לחלום שאתה נותן תרופות בטעם טוב לאדם אחר מציע שתצליח בקרוב בעניינים מסוימים (עסקים, תעסוקה, אהבה וכו '). לחלום שאתה לוקח תרופות בעלות טעם טוב מעיד כי הבעיות או הקשיים שלך יחלפו בקרוב. לחלום שאתה נוטל תרופות איכשהו מחלות אותך מרמז שתיתקל בקרוב בכמה קשיים, צער ובעיות אחרות, שיעברו במהירות ותשאיר רק את הזיכרון הלא נעים….

…לחלום שאתה נותן נדבות למישהו בפני אנשים רבים מרמז על יהירות, ובמקרים מסוימים גאווה ואקסיבציוניזם על מה שהושג. לחלום שאתה מכחיש לתת נדבות למי שמתחנן לכך מרמז כי בקרוב תתבקש טובה ותכחיש לעשות. לחלום שאתה נותן נדבות למספר בתי נדבות מרמז שאתה נמצא בסיכון לאבד את רכושך כתוצאה מקנאות ושאיפות של המתחרים שלך. במקרה זה אובדן כזה אינו בהכרח על ערכים מהותיים, זה יכול להיות גם על בריאות, יוקרה וכו '. לחלום שאתה מקבל נדבה מזהיר אותך שזמנים רעים כמעט נגמרו והכל ישתפר. אם אוהבים צעירים חולמים שהם נותנים נדבה, זה אומר שבקרוב הם יסבלו מאכזבה בגלל רומן אהבה….

אנשים בעלי השפעה יעניקו לכם עצות שימושיות.

…אם בחלום אתה ניגש לנסיך או לגברים בעלי תפקיד גבוה, זה מעיד על הבל. מצד שני, אם אתה חולם על מלך שמתקרב אליך, זה סימן לאסון אפשרי….

לחלום על בעלי חיים הוא אינדיקציה שמישהו יבקש את עזרתך ואתה לא צריך להכחיש זאת.

…לחלום שהעצמות שלך יוצאות דרך העור שלך מרמז שמישהו, כנראה חבר הוא באמת צבוע שמנסה לנצל ולפגוע בך. לחלום על עצמות של בעלי חיים ששוכבים בצורה מבולגנת מרמז על כך שאתה חי בסביבה לא נעימה, וכדי להימנע מסיבוכים נוספים אתה צריך לעשות שינוי. אם אתה נוגע בעצמות בידיים, זה מכריז על חדשות רעות. לחלום על עצמות אנושיות מצביע על כך שאדם שאתה מעריך יסבול מקטלניות….

…לחלום שאתה נוכח הוצאה להורג הוא תמיד חלום רע, מכיוון שהוא מכריז על חששות חמורים, למרות שהם בעלי אופי מוסרי. לחלום שנידון לספוג הוצאה להורג, אך הוצאה להורג כזו נדחית, זה מציע שתצליח בקשיים הקרובים, כמו גם נגד אויביך….

…לחלום על אנשים בעלי עין אחת או לצפות בהם במהלך חלום, פירושו שאנשים סביבנו אוהבים אותנו מאוד. אז עלינו להיות מוזהרים, כי אם נקפיד על אמצעי זהירות הם לא יפגעו בנו. בעניין הכלכלי אפשר מאוד להיות עם הפסדים חשובים….

…לחלום על חילופי דברים, בין אם מדובר בחפצים, בעלי חיים או כסף, פירושם עסק טוב בהווה וטוב יותר בעתיד הקרוב. אישה שחולמת על עצמה שהיא מחליפה חברים, פירושה שכל אחד מהגברים שפנו אליה מספק אותו, אך היא רוצה למצוא מישהו לטעמה….

…לחלום שאתה מרפא פצע או נשיכה של בעלי חיים מצביע על כך שאנשים מסוימים שעשית להם טובות מתכוונים לפגוע בך. לחלום שנפגעת או ננשכת הוא תמיד סמל לקנאה, טינה ולעיתים מזהיר אותך מפני התקפות אפשריות של אנשים שאינם מושפעים. לחלום שאתה פוצע או נושך מישהו מרמז על כך שהתנהגותך אינה נכונה, וכי הדבר עלול לגרום לך לבעיות במערכות היחסים שלך או אפילו לגרום לך לאבידות מהותיות. החלום הזה הוא אזהרה שעליך לתקן את עצמך. לחלום על דם שמגיע מפצע או נשיכה פתוחים של מישהו אחר, או אפילו מפצע או נשיכה משלך, מעיד על כך שבריאותך לא מצליחה, ולכן עליך להיות זהיר. לחלום שכדור פצע אותך או שנפגעת מכל כלי נשק אחר ומת, מזהיר אותך מפני הפתעה לא נעימה שבאה כמו בגידה או בגידה מצד בן משפחה או חבר. אבל אם בחלום זה הפצעים האלה נרפאים, זה מציע שכל הבעיות שלך ייפתרו בצורה מספקת….

…החיים שלנו מיוצגים והכל תלוי בנו. הדלק מייצג את יכולת האנרגיה שלנו. המרכב מעיד על המראה שלנו. ההגה מנבא על יכולת השליטה העצמית שלנו. ההפסקות מראות את רצוננו. המעגל החשמלי מבשר על האינטליגנציה. פנסי החזית מנבאים על היכולת שלנו לראות את העובדות. אם הרכב במצב טוב, זה אומר שיש לנו אמון בעצמנו. אם זה במצב רע, זה מייצג את הפחדים שלנו. אם אנו רואים את עצמנו נוהגים ברכב לבד, אז זה מעיד על רצון לעצמאות. אם אנחנו נוסעים בליווי פעולות הנוסעים, כולל שלנו, זה יגלה את היחס שלנו עם הסובבים. אם הרכב מונע על ידי מישהו אחר, המשמעות היא שאנחנו לא מרגישים בעלי גורלנו….

זה מצביע על חילוקי דעות עם אנשים בעלי השפעה שיש להם אמירה לגבי ניהול העסק שלך.

…מים בשפת חלומות הם משמעותיים מאוד, הם מסמלים חיים, רגשות וחיים פנימיים של אנשים. כשהמים צלולים ונקיים, הם מכריזים על חיים ארוכים ומאושרים כמו הרגשות שלנו. מים מינרליים מסמלים הבראה, שיפור בריאותי. מים קדושים פירושם בריאות גופנית ורוחנית. אם המים מלוכלכים או תקועים, הם בדרך כלל מקיימים חרפה ואומללות בעלי אופי מוסרי. אם מים מגיעים מרים, מוצלים או צהבהבים, הם מנבאים מחלות. נגוע פירושו לחיות עם כעס בגופך. רייק, זה אומר סחורה שלא ניכרת. תקוע, זה אומר אובדן חופש. שחור, זה אומר נישואים אומללים. קבלת מים במיכל מעידה על בריאות. קבלת מים מבלי לשתות אותם ולאחסן אותם מעידה על תאוות בצע. אם אנו מביאים מים לבית אחר ומקבלים כסף, אנו למעשה מוכרים את כנותנו וטוהרנו. אם אנו מביאים אותו ללא חיוב, זה מראה על רחמים ודתיות. מי גשמים שומרים על קציר בשפע אלא אם כן הם משרים את האדמה ונעלמים במהירות, ואז הם מעידים על אובדן רכוש והשפלות. אם יש נזילות בבית ללא גשם, הוא מכריז על אבל בבית ההוא. אם זו רק נזילה, המשמעות היא סבל וסכנה לחולם. אם מים עוברים דרך הקירות, זה מציין קרובי משפחה או חברים אבלים. כשרואים מים זורמים בתוך נכס של החולם, הוא מכריז על שגשוג חומרי רב המלווה ברגשות טובים. הליכה על מים אומרת לנו שאנחנו עוברים תקופה מסוכנת. אם אנו שוקעים, אנו בסכנה גדולה. לראות הרבה מים שמערבבים גלים חזקים מעיד על צער, אם זה משקף את עצמנו, זה מעיד בבירור שנשיג עושר, ואם זה משקף אותנו יותר יפים ממה שאנחנו באמת, זה אומר שנמצא אהבה אצל אחרים. שתיית מים קרים שומרת על הבריאות; וקור, מחלה. נטילת מים קרים מראה חוסר הבנה. מקלחת חמה פירושה אושר; וחם מאוד פירושו פרידה או גירושין….

…לחלום שמישהו משבח אותך משמע שאנשים יכולים להיות בעלי כוונות רעות כלפיך. לחלום שאתה מפרגן לאדם אחד פירושו שמישהו מנסה לרמות אותך או להונות אותך….

…החלום להיות צנוע מאוד רומז לכך שבמציאות זה ההפך לחלוטין, מה שאומר שהחולם שולט למעשה בהבל, בגאווה ובראוותנות. חלום זה הוא סוג של ביקורת עצמית המייעצת לשנות את דרכו המזויפת של החולם להיות ולפעול. לחלום על אנשים אחרים בעלי גישה צנועה מרמז שעל החולם באמת להתאמץ לחקות את דרך ההוויה הזו….