לחלום על בדיקת הריון עשוי להצביע על שלב חדש בחיים (עבודה חדשה, זוגיות וכו ').

…אם אתה רואה מישהו בהריון יהיו לך קשיים בעת פתרון בעיות מסוימות. אם את חולמת להיות בהריון, תלדי את התינוק שלך בשמחה….

הריון בחלום פירושו שמחה וסיכויים מאושרים לפגישה הבאה. אם אתה רואה אישה מכוערת בהריון, אלה חדשות רעות ומחלות….

…אם את בהריון במציאות החלום הזה אינו אלא השתקפות של המצב הנוכחי שלך. אם זה לא המקרה זה משקף רצון להתחתן או קיום שקט יותר. אם החלום מצער הוא מגלה פחד ממין. אם זה סיוט שמסתיים בלידה איומה, אז זה מגלה אובססיה למחלות מין או מומים פיזיים….

…כשאישה בתולה, בכל גיל, חולמת שהיא בהריון, היא מכריזה על שערוריות מתקרבות, והגורם העיקרי לכך יהיה קנאה, תככים ובעיות עם האנשים הסובבים אותה. סוג זה של חלום גם מודיע שבקרוב תחווה שינוי בחיים ושתתאושש מקשיים. אם אישה חולמת עם אישה בהריון אחרת, זה מסמל קנאה, משום שהיא עלולה להיות לא מרוצה מנישואיה, ובשל כך ילדיה יסבלו….

…לחלום על לימוד לוח שנה מסמל שיהיו אי נוחות וירידות בעניינים שלך. זהו חלום שמזהיר אותך מפני סכנות שונות למשך זמן מה, אך אז יחול שינוי. האזהרה היא לא ליפול בייאוש ולהתחיל לעשות טעויות שימנעו ממך הצלחה. בדיקת לוח שנה בחלומות זה כמו לבדוק את חייך, לחפש את הסיבות וההשפעות של הבעיות שאתה נתקל בהם….

…סערה בחלומות היא תמיד קריאות אזהרה מתת המודע. הסערה היא הסמל המשמש להזהרת החולם כי משהו נגדו פחות או יותר מזיק או מסוכן. החלום מציע להתחיל לבחון את הנושאים הדרושים, מכיוון שאיננו יודעים מאיפה תבוא הסערה. קחו בחשבון שאנשי עסקים מוכנים בדרך כלל להפרעות לא ידועות, מכיוון שהם רוב הזמן נשלטים על ענייניהם. לחלום שאנחנו שומעים את האיום על סערה מתקרבת היא בדרך כלל אזהרה כי איזושהי מחלה מסוכנת תשפיע על חייך. קיימת גם אפשרות שיהיו לך כמה סכסוכים בינך לבין בני משפחתך או שתתמודד עם איזשהו מזל בעת ההתמודדות עם חיי היומיום שלך. לחלום שאתה נמצא בבית שמטלטל או אפילו נהרס בסערה מעיד על הפרעות קשות בחיי היומיום שלך, שעשויות לאלץ אותך לעבור מכתובתך, מעבודתך ואולי מעיר שלך. לחלום שאנשים אחרים סובלים בסערה ושחלקם ימותו מציע לך לעשות מיד בדיקת מצפון כדי להבין כמה אתה קרוב לאותם אנשים בחיים ערים, כי אתה הולך לסבול מאותו גורל כמו אותם אנשים בחלום. לחלום שסערה הרסנית תתרחק ושאור השמש והשקט הכללי יחזרו, יכול להיות, שכל הצערים שספגתם בזמן החלום יסתיימו ויהיו לכם חיים מאושרים ורגועים….

…מסמל ילדות. עגל מסמל הריון, לידה מאושרת, אימוץ, אפוטרופסות, חסות ומצבים דומים אחרים….

…זה נחשב כטוב לא יסולא בפז. משמעות החלום היא עושר וסוף טוב בעבודה. העושר הוא פרופורציונאלי לכמות החיטה בחלום זה. מצב החיטה מראה את כמות העושר שתקבלו. ככל שתראו יותר חיטה, כך תהפכו עשירים יותר. אם החיטה מונחת על המיטה, הרי שהיא מסמלת הריון

…זה נחשב טובין לא יסולא בפז. זה אומר עושר וסיום עבודה מאושר. עושר יהיה פרופורציונאלי לכמות השעורה, בדיוק כמו שקורה לשעורה, לטוב ולרע זה יקרה לעושר שלנו. לחלום על שעורה על המיטה מעיד על הריון….

זה מכריז או זוכר הריון או לידה.

…אם הביציות שלמות המסמלות פוריות, תקווה זוגית, עושר ושגשוג. אם הם שבורים זה מגלה את החשש שהתקוות שלנו לא יתממשו. פחד מסטריליות, אובדן הריון, כישלון מיני ואבהות לא רצויה….

…לחלום שאנחנו מאבדים שיניים הוא סמל לתסכול, סירוס או כישלון. לאדם החלום של חוסר שיניים, במיוחד בגלל שהשיניים נרקבו ונשרו, משקף פחד לאבד את גמישותו או תבוסה בחיים. לאישה זה גם אומר פחד להזדקן ובמקרה של הריון, פחד מלידה קשה. זה גם תלוי אילו שיניים הולכות לאיבוד. השיניים החותכות הן שיניים פיגורטיביות. הם מסמלים מראה חיצוני, תהילה, ידוען ויופי. שן הכלבים מסמלת זעם ותוקפנות. השן הטוחנת מסמלת עקשנות והתמדה….

מציין חדשות לידת תינוק או הריון מתקרב.

אם אישה חולמת על זה, אז היא מכריזה על הריון הבא.

…על פי המסורת, ג'ספר הוא סמל הפוריות והפריון. לכן כאשר הדבר נראה בחלום, מחברים רבים מפרשים זאת כמבשר להריון או ללידה קרובה כאשר האישה נמצאת בתקופת הריון….

לחלום להיות רופא יכול להתפרש כאינדיקציה לטיפול בבעיות הפיזיות שלנו, כמו גם בבעיות רגשיות, ואם יש לנו חלום על רופא, זה יכול להתפרש כמבשר לנוכחות חיובית להתפתחות שלנו.

…תפיסת ריח בחלום מעידה על זיכרון או חוויה קודמת. כדאי לשקול את סוג הריח, אם זה ריח נעים, זה מעיד על חוויה חיובית ושמחה, אם זה ריח מגעיל, אז זה מעיד על כמה חוויות רעות או מחלה….

…מה שיש לנו לנתח הוא המנהל שעובר על המסך. אם אנחנו צופים, אז זה חושף פחדנות וחשדנות. אם אנו מביימים סרט, זה מעיד על נטייתנו להכריע את כולם. אם אנו מצלמים, הסרט מעיד שלפעמים אנו פועלים בחשדנות. סערה היא ביטוי שהגורל בודק אותנו. מבשר על תקופה נעה בחיינו עם אפשרות לשינויים חשובים שיכולים להיות טובים או רעים. התופעות הנלוות לסערה יבהירו אם התוצאה הסופית חיובית או שלילית….

הבטחות להתפתחות חיובית בתנאים הכלכליים שלך.

…לחלום שאתה משתתף במשפט מצביע על כך שאתה מפקפק וחושש בעתיד שלך, ולכן זה עשוי להיחשב כביקורת עצמית על משהו לא בסדר שנעשה או שתוכנן להיעשות. כשאישה חולמת במשפט ושהשופט גזר עליה, זה אומר שבני משפחתה וחבריה יבקרו אותה ודחו אותה עקב התנהגותה הלא נכונה. לחלום שאתה מעורב בתיק בית משפט מצביע על כך שהתנהגותך בענייניך, בעסקך, בחברתך, בתפקידך וכו 'אינה נכונה לחלוטין וכי הדבר יגרום לך לבעיות. לחלום שאתה נענש בבית משפט מעיד על התנהגות לא נכונה. עם זאת, אם השופט יזכה אותך, זה מציע שתהיה לך שליטה בבעיות שלך. כל השיפוט גורם לשינויים בחיים, אם כן, אם אתה חולם שאתה נשפט, פירושו שתחווה בקרוב שינוי משמעותי בחייך. חלום זה חושף את התודעה שעשית טעויות כלשהן; לכן זו אזהרה שעליך לשנות את הגישה או את דרך החשיבה שלך בדרך חיובית. לחלום על פסק הדין הסופי בתנ~ך, באמצע האסון, זה מסמל שהעניינים שלך לא בסדר וזה דחוף לשים לב מקסימלי כדי למנוע הפסדים חמורים. חלום זה שכיח בקרב אנשים דתיים כאשר יש להם סכסוכים אישיים חמורים ובמקרה זה עליהם להקפיד מאוד על האנשים שאיכשהו קשורים אליהם. כשאישה צעירה חולמת על פסק הדין הסופי, זה מציע שהיא תבדוק היטב את רגשותיה ותגובותיה הרגשיות לפני שתמשיך במערכת יחסים כלשהי, מכיוון שזה עלול לגרום לה סבל בעתיד המיידי. לחלום על משפט מזהיר אותך להימנע מלהיות סקרן מדי או שאתה נמצא בסיכון לרכוש הרגלים וסגנות מזיקות….

…אם מדובר במכונית משא, המשמעות היא שהמצב הכלכלי יתפתח בצורה חיובית ובהתאם לשאיפות והצרכים. אם, לעומת זאת, מדובר במכונית הנוסע, הרי שהוא מהווה אינדיקטור לשינויים הקרובים והלא טובים….

…גשם או סערה מחריפים זעם, כעס ותביעות משפטיות. טפטוף פירושו הפתעה שעשויה להיות חיובית או שלילית….

…לחלום על קרפדות או צפרדעים זה סימן טוב מאוד, לא משנה אם אתה רואה אותם, אוכל אותם, שומע אותם או שיש לך מפגש נלהב איתם, בכל נקודה שזה סימן טוב. צפרדעים וקרפדות מסמלות סיפוק אישי, הצלחה בפעילות שלכם וחברים כנים. מכיוון שצפרדעים אלה בדרך כלל חיות במים, הן קשורות לעיתים קרובות לייצוג של התת מודע עצמו. צפרדעים לעתים קרובות גם מייצגות שינוי ושינוי טרנספורמציה בצורה חיובית….