אש היא סימן של יצרים חזקים, שנאות, קנאות וטינות.

…חלום על בית בוער מייצג תשוקה ואהבה נלהבת. חלום לכבות אש פירושו במאמץ רב ועבודה שתתגבר על מכשולים בחייך….

…לפעמים אנחנו חולמים שאנחנו נמצאים באש אמיתית מאוד שגורמת לנו להתעורר מתנשף ולהתרשם באמת, זו תחושה של סכנה. לחלום עם אש מסמל תשוקות אלימות שבסופו של דבר גורמות לאבידות וסכסוכים. יתכן שמדובר בבעיות של חוסר תקשורת ואפילו יצרים הרסניים….

…כדי לנתח את חלומותינו באש, עלינו להתבונן בצורת הלהבות. אש זוללת, הפוכה מהבהרה, מסמלת תשוקה נעלה. אש קטנה אך מוארת היטב, ללא עשן, מייצגת רצון ורוך, הצורך שלנו בחום אנושי. אש בוערת יכולה לדבר על בגידות או בעיות, חומרים מזיקים הנוגעים לגוף ולרוח. מרגיש מאוים בחלום על ידי להבות, מדבר על פחד אינטואיטיבי לראות אותנו מתגברים על ידי חברה המחזיקה באיזה נאמנות או כישלון….

…זה מסמל את הרוח ואת הצד הרוחני של החולם. הלהבה מסמלת את האינטלקט. הלהבה ללא עשן העולה היישר לשמיים מסמלת את האינטלקט בשירות הרוח. הלהבה המהבהבת מסמלת את האינטלקט שוכח את הרוח. האש המעשנת והזוללת מסמלת את התשוקה הנעלה. אש קטנה או מתונה מייצגת רצון ורוך. אם האש חזקה ופרועה מדי שמעידה על סכנת ויכוחים, תשוקות וכעס. אם האש בוערת רע ומייצרת הרבה עשן, אז זה מכריז על בגידות. הרגשה מאוימת מהלהבות מציינת פחד מלהתמודד עם מיזם. הליכה בלהבות ללא עונש משקפת את הנחישות להתגבר על כל המכשולים….

לחלום על התלקחויות ענקיות כאלו המופיעות בדרך כלל בחוות ושתילת שדות, הוא סימן טוב לעתיד המיידי. לחלום שהבית שלך בוער מכריז על מצוקות עם המשפחה, אובדן בעסקים, כישלונות אהבה וכו '. החלום לשרוף משהו מרמז שבקרוב תצא מבעיות שמשפיעות עליך. לחלום שהידיים בוערות מסמל תשובה על מעשים לא נכונים. במובן מסוים, חלום זה הוא טיהור עצמי של התודעה. לחלום ללכת על שריפת פחם פירושו ביטחון בעצמי, מה שאומר שתצליח בכל מה שאתה עושה. זה גם מציע כי לחולם יש בריאות ואנרגיה טובים מאוד לבצע כל פעילות ולהילחם גם נגד מתחרים, הקשורים לעסקים. במונחי ספורט, זה יכול לסמן שתצליחו להביס את היריבים שלכם….

…חלום האש עשוי לסמל הרס, תשוקה, רצון, שינוי, הארה או זעם. חלום עם אש יכול להיות שמשהו ישן עומד להסתיים, ומשהו חדש יכנס לחיים שלך. דעותיך נמצאות בתהליך שינוי. חלום על אש מבוקרת מסמל את המוטיבציה שלך ואת השינוי הפנימי שלך. לחלום להישרף מהאש פירושו הרס ובעיות….

…הדלקת האש בחלום פירושה מערכות יחסים הרמוניות ויציבות. שלום בית. השריפה מייצגת תקלות ומחלות. כיבוי האש פירושו שאי הבנות יתבהרו….

אש היא אחד האלמנטים הארכיטפיים של היקום ומסמל את טיהור הרוח באמצעות הבנה. כדי לנתח את חלומותינו באש, עלינו להתבונן בצורת הלהבות. אש זוללת היא ההפך מהבהרת הלהבה המסמלת תשוקה נעלה. אש קטנה אך מוארת היטב, ללא עשן, מייצגת את הרצון והרוך, הצורך שלנו בחום אנושי. שריפת אש בקושי יכולה לדבר על בגידות או בעיות, סימנים הנוגעים הן לגוף והן לרוח. מרגישים מאוימים בחלום על ידי הלהבות, מדברים על פחד אינטואיטיבי לראות אותנו מתגברים על ידי חברה המחזיקה בחוסר נאמנות או כישלון. מחברים מסוימים מאמינים כי לחלומות שבהם אנו מציפים אש יכול להיות קשר עם רצונות מיניים או רצונות לנקום….

…לפעמים כשאנחנו חולמים על אש אנו חוזים סכנה כלשהי למרות שבמציאות היא עשויה להתבטא בצורה שונה מאוד. זה מתפרש גם כתשוקות אלימות שמשתלטות עלינו ואם האש בחלום היא בצורה של מדורה, זה יכול להיות שיש רצון עז לסיים את נושאי העבר. ישנם גם פרשנויות המסווגות אותו כסמל לטיהור ואינסטינקטים של הרס….

…לחלום על צוותי כיבוי שעושים עבודה אינטנסיבית מעיד שיש לך חברים טובים. לחלום על כבאית זה סימן שיש חששות עמוקים שתגברו עליהם. לחלום על כבאית ועל כך שכבאים מכבים את האש, זה סימן שכל הבעיות שלך יפתרו, אך אם הכבאים לא מצליחים לשלוט באש, או שהמכונית נראית הרוסה או שבורה וחסרת תועלת והיא לא עובדת, הבעיות הקיימות שיש לך יוחמרו. אם צעיר חולם על כבאית, חלום כזה עובד כמעיד שהוא לא יוכל להגשים את רצונותיו הרומנטיים. אם אישה צעירה חולמת על צוותי כיבוי שנחים, לא פעילים, זה מצביע על כך שהיא או כמה מקרובי משפחתה או מחבריה נמצאים בסיכון לתאונה….

…לחלום שמשהו מהרכוש שלך בוער, והאש מדהימה, זה אומר שאתה נמצא בסיכון לאבד משהו, וזה יותר גרוע אם יש קורבנות בשריפה כזו. במקרה שאין קורבנות, ואתה יכול לראות את עצמך כצופה, אז זה אומר שאויביך או המתחרים שלך יאבדו את הסיכוי להכות אותך. לחלום על אש בהירה וחסרת עשן מציע לך ליהנות משקט פנימי, שיעניק לך הזדמנויות גדולות להצליח בחיים. לחלום שאתה מטפל באש מבלי להישרף מכריז על הצלחות גדולות. לחלום על מקום בו התרחשה שריפה מרמז על טינה, נקמה וטינה כלפי אחרים ומצדדים כלפיך. לחלום על שריפה גדולה כשאתה מתכנן טיול בחיים האמיתיים, מציע שהטיול יהיה מוצלח ומהנה. עבור אדם המקושר לתקשורת אינטלקטואלית, זה מציע הצטיינות והצלחה קרובים. לחלום על אש נחמדה מכריזים על ביקורם של חברים כנים, או על הפתעה פשוטה אך נעימה. לחלום שהבית שלך בוער מרמז על אהבה. אם איש עסקים חולם שהעסק שלו בוער, והוא לא נשרף, זה מצביע על פעילות אינטנסיבית ורווחים טובים בעסק או בעבודתו. אם החולם נלחם באש במים ובאמצעים אחרים, זה מצביע על כך שהוא או היא יחוו חששות, תסכולים ויהיה עליהם לעבוד קשה לפני שיגיע ליעדיו. לחלום על בניין של הרכוש שלך שנהרס בגלל שריפה מעיד על בעיות שונות ומזל רע, למרות השגשוג לכאורה שבו אתה יכול לחיות. זהו חלום אזהרה. לחלום על שריפה הוא סימן טוב ברוב המקרים, תלוי בסוג החלום. אם אתה צופה בחלום ולא נשרף, הוא סמל טוב מכיוון שהוא מעיד על הצלחה בחיים, אך אם אתה נשרף הוא אזהרה מפני כישלונות ובעיות….

…לראות אותם עובדים מכריז על קשיים גדולים. כאשר האש כבויה, זה מציין שהחששות שלך יסתיימו….