למצוא אותו מנבא שמערכות יחסים חדשות אינן מועילות כפי שציפינו. להיות אחד מהם בחלומות הוא סימן לתקווה להצלחה בקרוב….

…לראות את הנשיא בחלום שלך מסמל סמכות, כוח, אנרגיה ושליטה. זה יכול גם לייצג את הדעות הפוליטיות שלך….

…חלום זה הוא שכיח למדי ותכוף ובעל גוונים עצומים. ראשית עלינו להבדיל מלראות את עצמנו נטושים או אם אנו נוטשים מישהו או משהו. כאשר הנטוש הוא עצמו, זה בדרך כלל חלום רע, אלא אם כן אנו ננטשים על ידי אנשים חזקים, המצביעים על האפשרות להיות חופשיים מתחומם, מה שמעניק תקווה לחיים טובים יותר. גם כשבחלום שלנו אנו ננטשים על ידי מאהב זה יכול להיות שאנחנו משוחררים. במקרים אחרים, זה תמיד מנבא בעיות וקשיים. אם אמא שלנו עוזבת אותנו, זה מסמל קשיים מהותיים, אם זה האבא, זה אומר חוסר בכוח הרצון הדרוש לבצע את מה שאתה רוצה, אם זה בן הזוג, אז זה אומר נסיבות חומריות קשות שמתרחשות בגלל מעשינו שלנו. כשאנחנו בעצמנו מוותרים על משהו או מישהו, זה אומר שאנחנו חיים קשורים לעקרונות או הרגלים, או אולי אנו חיים לכודים על ידי הסביבה, המשפחה או החברים המגבילים את האפשרויות הטובות ביותר שלנו. מה שאנחנו נוטשים בחלום זה יבהיר אילו מהגורמים הללו מחזיקים אותנו בשבויים, ולכן ממה עלינו להשתחרר או לפחות לשנות באופן משמעותי. חלומות הנטישה יכולים להיות גם אזהרה לכך שהיבטים מסוימים בבריאותנו אינם בריאים, ולכן הדבר הראשון שיש לעשות עם חלומות כאלה הוא בדיקה רפואית שתבהיר אם יש בעיה בריאותית או שמא מדובר ביחס שלנו לחיים ….

…הדבר הראשון שקשור לחלום זה הוא להבדיל אם זה פחד מלראות סרט אימה או אימה או מידע שמוביל אותנו לפחד. אם לא אז הכוונה היא לחוסר ביטחון אמיתי או פחד ממשהו שמעסיק אותנו. אם חלומות של פחד מתרחשים לעיתים קרובות מאוד, מומלץ להתייעץ עם מומחה מכיוון שהוא עשוי לשקף חוסר איזון עצבי שבהחלט ניתן לטפל כראוי….

…אם בחלום מי שמתפטר הוא מלך או נשיא, אז זה סימן ואזהרה שעסקים רעים יבואו בדרכו. אם אותו חולם מתנצל, זה בדרך כלל פירושו תקוות לזכות בכסף או הגעת שמחה קרובה….