החלום הזה ממליץ לנו לא לאבד את השמש, המטרה העיקרית שלנו. זו הדרך היחידה להצליח בחיים….

…לחלום על חיתוך אפרסקים לא בשלים הוא סימפטום של ריקבון, כאבים וצער שונים, במיוחד מזיכרונות ישנים ומנעדרים. לחלום שאפרסקים נחתכים בירוק ואכילתם רומזת על מחלות במשפחה ובעיות אחרות. לחלום על אכילת אפרסק אחד בשל ועסיסי היישר מהעץ מעיד על שמחת חיים, רווחים סבירים בעסקים או בעבודה שיביאו לשלווה, הרמוניה ובריאות הבית. לחלום לראות רק את האפרסקים על העץ מכריז על מחלות של קרובי משפחה או על אי נוחות בכך שאתה צריך להתמודד עם עניינים עסקיים לא נעימים שמונעים ממך ליהנות מנסיעות ובידור. כאשר אפרסקים נמצאים בעץ עם הרבה עלווה זה מעיד שבמאמץ תוכלו להשיג את יעדיכם. לחלום על אפרסקים בתחילת צמיחתם בעץ, עולה כי יעדי החולם עדיין רחוקים מאוד מלהושג, ויהיו גם בעיות ועצב. לחלום על אכילת אפרסקים לא בשלים מעיד על קשיים שנגרמים מקדימה. לחלום על אחרים שאוכלים אפרסקים עולה כי חלק מבני המשפחה או החברים יסבלו מתקלות וקשיים. לחלום על אדם שאתה מכיר לאכול אפרסקים שעדיין לא בשלים, רומז על כך שהאדם פועל לא נכון ומבזבז את זמנו בניסיון להשיג משהו בכוח. לחלום על עצי אפרסק או משמש עם פרי יפה ובוגר, הוא סימן טוב אם כי, יהיו כמה בעיות לפני שתגיע להצלחה הרצויה. לחלום על אכילת אפרסקים טעימים ובשלים עולה כי ההצלחה שרוצה החולם קרובה מאוד….

אכילת המעי שלך פירושה סודות גדולים. אכילת מישהו אחר במעי פירושה שתקבל חנינות וחסדים מאדם שקרוב אליך. השלכת המעיים מגופך פירושה תרופה למחלות….

…לחלום על אכילת גלידה מייצג הנאה וסיפוק בחיים שלך. אכילת גלידה עשויה גם לסמל מזל טוב והצלחה באהבה. אם לגלידה שבשינה אין טעם זה אומר אכזבה ועצב. אם הגלידה נמסה, זה אומר שאתה לא מסוגל לממש את הרצונות והתקוות שלך….

…בחלומות לצבע הלחם יש משמעות משלו: לחם לבן מסמל כמות טובה של אוכל ובריאות. לחם שחור מסמל עוני. לחם בצבע מתוק מסמל מסיבות ואושר. לחם ישן ועובש מסמל מחלות. לחלום על אכילת לחם לבן פירושו שיש בריאות טובה. לחלום על אכילת לחם שחור יכול לסמן שבקרוב יהיו סבל וקשיים. עבור אישה עם ילדים שחולמת לאכול לחם ישן ועופש, זה יכול להיות שרעב ואומללות מתקרבים. חלום זה מראה את פחדיו של החולם, במיוחד אם החולם הוא נקבה. לחלום לאכול לחם עם אנשים אחרים מסמל חברות ויכולת לפתור את בעיות החולם עצמו, הנתמך על ידי אנשים כנים. אם הלחם פגום ועובש המשמעות היא ההפך הגמור….

…לראות חרדל בחלום פירושו הצלחה, עושר ואושר. לראות מישהו אחר אוכל חרדל פירושו קנאה או קנאה. לחלום שאתה אוכל זרעי חרדל מציין שאתה תצטער על פעולה….

…זה אומר להתמודד עם אנשים הגונים ונכונים. כמו כן, זהו שירה של נישואין מועילים, שינויים נוחים. אכילת חתיכת אננס מעידה על צער ועבודה קשה….

…לחלום על תרנגולות עולה כי קיימת תחושה רעה ותמידה בלתי פוסקת עקב הבעיות המוערכות יתר על המידה. לחלום על אכילת עוף מסמל אנוכיות שפוגעת בזולת בגלל חוסר הסובלנות, העקשנות של החולם עצמו וכו '. זה סוג של נזיפה עצמית או ביקורת עצמית. תרנגולות קטנות: יחסי עסקים, עניינים או אהבה שבקושי מתחילים. תרנגולות בגיל העמידה: עסקים או עניינים שמתקדמים. תרנגולות או תרנגולים שכבר בשלים: עניינים עסקיים או איתנים. תרנגולות שנצלות: מישהו שרוצה לפגוע בחולם, שכבר חשוד….

אכילת גלידה פירושה שתגלה אדישות ביחסיך עם מישהו אחר או אחר. אדם קר ומחשב יגרום לך לעבור תקופה קשה….

אכילת שעועית בחלום פירושה שדיונים ובעיות משפחתיות יחלפו בקרוב מאוד.

…לחלום על בננות עולה כי החולם ייאלץ לסבול חברים שהוא לא אוהב. לחלום על אכילת בננות משמעו כי לחולם יש עומס עבודה אינטנסיבי ביותר עבור לא כל כך הרבה כסף. לחלום על בננות ירוקות מעיד על צער ובעיות מתקרבות. אם החולם אוכל את הבננות הללו, אז זה אומר שלחולם יש משהו לא בסדר במערכת העצבים שלו ועליו להתייעץ עם רופא. יכול להיות גם שהגוף דורש משהו מתוק, בגלל שהלבלב דורש סוכר או בגלל שהלב זקוק לאשלגן. חולמים על סחר בבננות מודיעים כי כל העניינים שמטופלים יעברו רע יותר. לחלום על בננות ישנות ורקובות מרמז שהחולם עושה עסקים לא חוקיים….

…לחלום על בצל מגלה שאיפות וקנאה אישית. לכן, תלוי בנפח או בכמות הבצלים בחלום, זה ייצג את גודל השאיפות שיש לחולם. אכילת בצל בחלום מעידה על סיכויי הצלחה בכל מה שחולם רוצה. לחלום לראות צמחי בצל מגדלים רמזים שלוקח זמן להשיג את כל מה שרוצה החולם. לחלום על קיצוץ בצל ובכי בגלל הריח מעיד על כך שנדרשת עבודה ומאמץ רב כדי להביס אויבים ומתחרים לפני שיהיו תוצאות מוצלחות….

…לחלום על אכילת פרי משמש בדרך כלל מעיד על אושר, שמחה, הנאה, כל עוד הפרי בשל. כאשר הוא נאכל ירוק או יבש, זה בדרך כלל מעיד על אכזבות וכישלונות. לחלום שעץ משמש מלא פירות מעיד על רווחה; מצד שני, אם יש לו רק עלים, זה עשוי להצביע על סבל….

…לחלום על חזירים בריאים ושמנים מרמזים שיהיו עסקים טובים בעתיד, אך שום דבר עצום. לחלום על חזירים רזים וחולים הוא סימן לכך שיהיו תקופות לא טובות בעסקים ובעניינים שמטופלים על ידי החולם. אם לאישה יש חלום זה זה מצביע על כך שיהיו בעיות שונות, בבית או עם המשפחה והחברים. לחלום על בשר חזיר מבלי לגעת בו או לאכול אותו סימן שהבעיות הנוכחיות ייפתרו בקרוב והכל ישוב לקדמותו. לחלום על שמיעת חזירים רוטנים עולה כי יתקבלו חדשות רעות על חברים נעדרים, כמו גם כישלון בפרויקטים. בחלום ליטוף חזיר רומז שהחולם רוצה להשיג הון בפרק זמן קצר, אך שהוא או היא יצטרכו לעבוד קשה בשביל זה. חולמים על אכילת חזיר מודיעים על קיומן של בעיות חמורות, כולל בעיות בריאות….

אכילת אגסים ירוקים או חמוצים מעידה על פרידה, גירושין או משפחה רחוקה. הבשלת אגסים בחלום מעידה על שמחות והנאות לא צפויות….

…צעירה שחולמת ללכת על שום רוצה להינשא לעניין ולא לאהבה. החלום ללכת על שדה שום מעיד על כך שהמזל הרע שחווה עד כה מסתיים ובקרוב יתחיל עידן חדש של שגשוג. אכילת שום בחלומות מעידה על כך שבעיות עומדות בפני ריאליזם ולא עם אידיאליזם או אשליות….

…מחלום על בשר בקר אדום מדמם עולה כי בקרוב יופיעו מחלות שעלולות להיות מסוכנות, ולכן החולם צריך לנקוט באמצעי זהירות במיוחד עם אוכל ופונה לרופא לבדיקה כללית. חולמת על אכילת בקר מבושל רומזת כי בקרוב החולם ידרוש עזרה בפעילויות מסוימות ובעיקר בבריאות. לחלום להיות במסיבה בה מוגש בשר טעים ומתובל היטב רומז על כך שהעניינים עוברים טוב, אך יש לפקח עליהם כדי למנוע בעיות בלתי צפויות. אם החולם אוכל את אותו בשר בקר התחזיות הטובות גדלות….

אכילת קינוח בחלום פירושה אהבה מתוקה וטהורה, עסקים מאושרים ובריאות טובה.

…לחלום על דיג, ולפחות להשיג דג אחד, מסמל הצלחה בעניינים ובעסקים, אולי משתקף בצורה של כסף או ניירות ערך, והכל בעתיד המיידי. זו הכרזה על מזל טוב. לחלום על הדג כבר, אבל שהוא יימלט וייפול חזרה למים, הוא אזהרה שכל עסק שיש לחולם כבר יכול להיכשל. לחלום לדוג ברשת, ועם אנשים אחרים שעושים את אותו הדבר, יכול להיות שיש תחרות חזקה וסיכון בעסקים ובעניינים. במקרה של אהבה זו אזהרה על יריבים מסוכנים, ובמקרה של עסקים מזהירה שיש מתחרים מוכנים להילחם. חולמים לתפוס הרבה דגים ברשת מכריזים שיהיו הצלחה ורווחים גדולים. לחלום על אכילת דגים טעימים יכול להיות שהכל מסתדר עם החולם וזה יישאר ככה. לחלום על דגים ששוחים במים צלולים הוא חיובי לעתיד המיידי. אבל אם הדגים מתים זה יכול להיות שהעניינים גרועים והם יחמירו ויגרמו להפסדים. לחלום להשתמש בחכה ולהיות חסר סבלנות בגלל שלא תפסו דבר ומכיוון שעבר זמן רב, מרמז שזהו אותו מצב שעוברים בתי העסק של החולם. אולי הם לא כל כך גרועים, אבל החולם לא צריך לצפות שהם ישתפרו בפרק זמן קצר. לחלום על שחייה על מנת לתפוס דגים מגלה כי לחולם יש בריאות טובה ויש לו את היכולת להצליח בכל מה שהוא רוצה. לחלום על דגים במים זורמים צלולים, עולה כי לחולם יש את היכולת להתקרב לאנשים עשירים, וכי החולם יקבל בקרוב הטבות. אם אישה חולמת על כך, אז היא מודיעה שהיא תהיה מחוזרת על ידי גבר מכובד. חולמת על דגים מתים מכריזה על בעיות בריאותיות או שהיא תסבול מאירוע מצער אחר. חולמים על דייגים העובדים במים מכריזים על תקופות טובות לחולם. לחלום להיות בתוך שוק דגים גם אם אתה לא קונה כלום, יכול להיות שהעסק הוא פרודוקטיבי ויש כרגע יחסים חברתיים טובים. אבל אם הדגים רקובים, זה מצביע על בעיות שונות, כמו בעיות בריאות….

…אם חולמים על אכילת חלמון ביצה, אז זה בדרך כלל סימן של חוסר מזל, אלא אם כן החולם משנה את אורח חייו הנוכחי. אם החלום מתפשט במהלך החלום, הרי שהוא נוטה להיות הודעה ברורה על הצלחות מקצועיות או לימודיות הקרובות….

…החלום להיות במטע התפוזים שיהיה מוכן לקציר בקרוב מעיד על כך שהחולם יהנה בקרוב מהצלחה רצויה. לחלום על אכילת תפוזים חמוצים הוא סמל לתקלות וכישלונות שמתקרבים, כולל מצבים או מחלות משלהם במשפחה או חברים קרובים, עסקים מצערים או תסכולים במערכות יחסים. אבל אם התפוז מתוק וטעים, זה אומר ההפך….

…לחלום על דבש, ואפילו טוב יותר אם הוא ישר מדבורים, מעיד על כך שהחולם במצב בריאותי טוב. לחלום על דבש שמתיז מעל השולחן, הרצפה וכו ', מעיד על כך שהחולם חושף את בריאותו בגלל סתמיות. לחלום על אכילת דבש מסמל בריאות, אהבה ורצון לחיות….

…לחלום על אורז הוא סימן להצלחה בעסקים, אהבה וידידות. בדיוק בגלל הדברים האלה משתמשים בחתונות לאחל אושר לזוג הטרי. אכילת אורז בחלום מסמלת שגשוג לאורך זמן. לחלום לערבב אורז עם כל דבר טמא אחר מעיד על מחלות, כעס או שבירת מערכות יחסים. אישה צעירה שחולמת על בישול יכולה לצפות שתתבקש להתחתן, עם בית אמיד ושלווה כלכלית….

אכילת טורטיות: אשליות, בעיות של מה בכך, הונאה ושקרים.