…לחלום על דבש, ואפילו טוב יותר אם הוא ישר מדבורים, מעיד על כך שהחולם במצב בריאותי טוב. לחלום על דבש שמתיז מעל השולחן, הרצפה וכו ', מעיד על כך שהחולם חושף את בריאותו בגלל סתמיות. לחלום על אכילת דבש מסמל בריאות, אהבה ורצון לחיות….

דבש מסמל את העצמי הגבוה כתוצאה אחרונה של עבודת התפתחות פנימית על העצמי הפנימי. דבש הוא גם סימן של עושר, שגשוג ואושר, במיוחד אושר מאוהב….

זה מבשר שמחה ואושר.

לאכול זה אומר שמחה מתוקה שמספקים יקיריכם.

…לחלום על חיתוך אפרסקים לא בשלים הוא סימפטום של ריקבון, כאבים וצער שונים, במיוחד מזיכרונות ישנים ומנעדרים. לחלום שאפרסקים נחתכים בירוק ואכילתם רומזת על מחלות במשפחה ובעיות אחרות. לחלום על אכילת אפרסק אחד בשל ועסיסי היישר מהעץ מעיד על שמחת חיים, רווחים סבירים בעסקים או בעבודה שיביאו לשלווה, הרמוניה ובריאות הבית. לחלום לראות רק את האפרסקים על העץ מכריז על מחלות של קרובי משפחה או על אי נוחות בכך שאתה צריך להתמודד עם עניינים עסקיים לא נעימים שמונעים ממך ליהנות מנסיעות ובידור. כאשר אפרסקים נמצאים בעץ עם הרבה עלווה זה מעיד שבמאמץ תוכלו להשיג את יעדיכם. לחלום על אפרסקים בתחילת צמיחתם בעץ, עולה כי יעדי החולם עדיין רחוקים מאוד מלהושג, ויהיו גם בעיות ועצב. לחלום על אכילת אפרסקים לא בשלים מעיד על קשיים שנגרמים מקדימה. לחלום על אחרים שאוכלים אפרסקים עולה כי חלק מבני המשפחה או החברים יסבלו מתקלות וקשיים. לחלום על אדם שאתה מכיר לאכול אפרסקים שעדיין לא בשלים, רומז על כך שהאדם פועל לא נכון ומבזבז את זמנו בניסיון להשיג משהו בכוח. לחלום על עצי אפרסק או משמש עם פרי יפה ובוגר, הוא סימן טוב אם כי, יהיו כמה בעיות לפני שתגיע להצלחה הרצויה. לחלום על אכילת אפרסקים טעימים ובשלים עולה כי ההצלחה שרוצה החולם קרובה מאוד….

…לחלום על אכילת גלידה מייצג הנאה וסיפוק בחיים שלך. אכילת גלידה עשויה גם לסמל מזל טוב והצלחה באהבה. אם לגלידה שבשינה אין טעם זה אומר אכזבה ועצב. אם הגלידה נמסה, זה אומר שאתה לא מסוגל לממש את הרצונות והתקוות שלך….

אכילת המעי שלך פירושה סודות גדולים. אכילת מישהו אחר במעי פירושה שתקבל חנינות וחסדים מאדם שקרוב אליך. השלכת המעיים מגופך פירושה תרופה למחלות….

…בחלומות לצבע הלחם יש משמעות משלו: לחם לבן מסמל כמות טובה של אוכל ובריאות. לחם שחור מסמל עוני. לחם בצבע מתוק מסמל מסיבות ואושר. לחם ישן ועובש מסמל מחלות. לחלום על אכילת לחם לבן פירושו שיש בריאות טובה. לחלום על אכילת לחם שחור יכול לסמן שבקרוב יהיו סבל וקשיים. עבור אישה עם ילדים שחולמת לאכול לחם ישן ועופש, זה יכול להיות שרעב ואומללות מתקרבים. חלום זה מראה את פחדיו של החולם, במיוחד אם החולם הוא נקבה. לחלום לאכול לחם עם אנשים אחרים מסמל חברות ויכולת לפתור את בעיות החולם עצמו, הנתמך על ידי אנשים כנים. אם הלחם פגום ועובש המשמעות היא ההפך הגמור….

…חיזו הצלחה ושגשוג באמצעות עבודה קשה ועבודת צוות. אם דבורים מייצרות דבש בבית שלנו, או שהרכוש שלנו מובטח, הצלחה והון. עקיצה של דבורה מייצגת קיום של סכנה למוניטין שלנו בגלל לשון הרע. לראות דבורים זועמות שתוקפות אותנו מסמל סכסוכים עם שותפים, או שאתה זונח את העבודה בגלל החיפוש אחר תענוגות, שעלולים להביא חוסר מזל וחורבות. הרג דבורים הוא החלום הגרוע ביותר, זה מעיד על כך שהחורבה היא בלתי נמנעת, והיא קרובה. לבסוף, ראו אותם על פרח הוא סמל לאהבה חדשה….

…האם הוא סמל לרגישות ואינטואיציה, אך באופן מסורתי חלום עם חתול שחור מתפרש כסימן למזל רע או בגידה, אם החתול לבן, פירושו חולשת אופי או חוסר החלטה. בהצלחה אם החתול הוא בצבע דבש….

…לחלום על דבורים זה סימן טוב, כי זה מעיד על הצלחה בקרבת מקום בעבודה ובכל העניינים שמטופלים. לחלום להרוג אחת או יותר מהדבורים רומז לך שיהיו לך נסיגות שונות. לחלום על דבורים זועמות שתוקפות מסמל סכסוכים עם שותפים, או על העובדה שתעזוב את העבודה בגלל רדיפת ההנאה, מה שעלול להביא חוסר מזל וחורבן מוחלט. לחלום להיות נעקץ על ידי דבורים רומז שתסבול בגידה ממישהו שאמון עליו ומוערך עליו. חלם לאכול דבש מנבא על רמזים לשגשוג בהווה ובעתיד. כשאתה חולם שאתה מוקף בדבורים שעפות בשלום, זה מעיד על העובדה שאתה מוקף באנשים בעלי התנהגות טובה. לחלום על צרעות במקום על דבורים מצביע על כך שאתה מוקף באנשים שליליים שהולכים לסקרן אותך. לחלום על הדבורה שנמצאת על פרח היא סמל לאהבה מתהווה. בסך הכל, דבורים בחלומות מסמלות בריאות, שכן היא מייצגת את העבודה ואת החריצות….

אכילת קינוח בחלום פירושה אהבה מתוקה וטהורה, עסקים מאושרים ובריאות טובה.

…זה אומר להתמודד עם אנשים הגונים ונכונים. כמו כן, זהו שירה של נישואין מועילים, שינויים נוחים. אכילת חתיכת אננס מעידה על צער ועבודה קשה….

…מחלום על בשר בקר אדום מדמם עולה כי בקרוב יופיעו מחלות שעלולות להיות מסוכנות, ולכן החולם צריך לנקוט באמצעי זהירות במיוחד עם אוכל ופונה לרופא לבדיקה כללית. חולמת על אכילת בקר מבושל רומזת כי בקרוב החולם ידרוש עזרה בפעילויות מסוימות ובעיקר בבריאות. לחלום להיות במסיבה בה מוגש בשר טעים ומתובל היטב רומז על כך שהעניינים עוברים טוב, אך יש לפקח עליהם כדי למנוע בעיות בלתי צפויות. אם החולם אוכל את אותו בשר בקר התחזיות הטובות גדלות….

אכילת גלידה פירושה שתגלה אדישות ביחסיך עם מישהו אחר או אחר. אדם קר ומחשב יגרום לך לעבור תקופה קשה….

…לחלום על חזירים בריאים ושמנים מרמזים שיהיו עסקים טובים בעתיד, אך שום דבר עצום. לחלום על חזירים רזים וחולים הוא סימן לכך שיהיו תקופות לא טובות בעסקים ובעניינים שמטופלים על ידי החולם. אם לאישה יש חלום זה זה מצביע על כך שיהיו בעיות שונות, בבית או עם המשפחה והחברים. לחלום על בשר חזיר מבלי לגעת בו או לאכול אותו סימן שהבעיות הנוכחיות ייפתרו בקרוב והכל ישוב לקדמותו. לחלום על שמיעת חזירים רוטנים עולה כי יתקבלו חדשות רעות על חברים נעדרים, כמו גם כישלון בפרויקטים. בחלום ליטוף חזיר רומז שהחולם רוצה להשיג הון בפרק זמן קצר, אך שהוא או היא יצטרכו לעבוד קשה בשביל זה. חולמים על אכילת חזיר מודיעים על קיומן של בעיות חמורות, כולל בעיות בריאות….

…לחלום על תרנגולות עולה כי קיימת תחושה רעה ותמידה בלתי פוסקת עקב הבעיות המוערכות יתר על המידה. לחלום על אכילת עוף מסמל אנוכיות שפוגעת בזולת בגלל חוסר הסובלנות, העקשנות של החולם עצמו וכו '. זה סוג של נזיפה עצמית או ביקורת עצמית. תרנגולות קטנות: יחסי עסקים, עניינים או אהבה שבקושי מתחילים. תרנגולות בגיל העמידה: עסקים או עניינים שמתקדמים. תרנגולות או תרנגולים שכבר בשלים: עניינים עסקיים או איתנים. תרנגולות שנצלות: מישהו שרוצה לפגוע בחולם, שכבר חשוד….

…לחלום על אכילת פרי משמש בדרך כלל מעיד על אושר, שמחה, הנאה, כל עוד הפרי בשל. כאשר הוא נאכל ירוק או יבש, זה בדרך כלל מעיד על אכזבות וכישלונות. לחלום שעץ משמש מלא פירות מעיד על רווחה; מצד שני, אם יש לו רק עלים, זה עשוי להצביע על סבל….

…לחלום על בצל מגלה שאיפות וקנאה אישית. לכן, תלוי בנפח או בכמות הבצלים בחלום, זה ייצג את גודל השאיפות שיש לחולם. אכילת בצל בחלום מעידה על סיכויי הצלחה בכל מה שחולם רוצה. לחלום לראות צמחי בצל מגדלים רמזים שלוקח זמן להשיג את כל מה שרוצה החולם. לחלום על קיצוץ בצל ובכי בגלל הריח מעיד על כך שנדרשת עבודה ומאמץ רב כדי להביס אויבים ומתחרים לפני שיהיו תוצאות מוצלחות….

…צעירה שחולמת ללכת על שום רוצה להינשא לעניין ולא לאהבה. החלום ללכת על שדה שום מעיד על כך שהמזל הרע שחווה עד כה מסתיים ובקרוב יתחיל עידן חדש של שגשוג. אכילת שום בחלומות מעידה על כך שבעיות עומדות בפני ריאליזם ולא עם אידיאליזם או אשליות….

…הכנת עוגה פירושה רכילות, לחישות, חוזים סודיים ללא מטרות מורשות. אכילת עוגה מעידה כי עלינו לדאוג למוצרים ולעסקים שלנו….

אכילת גזר פירושה סודות שהתגלו, משרתים נאמנים או עובדים. שדה זרוע גזר פירושו תועלת בלתי צפויה….

…לחלום על סוכר עולה שיש לך אופי רע, ושקשה להבין (שאתה מזג, קנאי, חשדן וכו '). אכילת סוכר בחלום היא הכרזה על מצבים כמעט לא נעימים, אך הם יסתיימו בחיוב. חולמים על סחר עם סוכר מכריזים על סיכונים לאבד דברים מהותיים. לחלום על ערימת שקי סוכר ושהגשם יורד עליהם מעיד על כך שתחוו מרירות מסוימת בגלל מספר נסיגות….

…החלום להיות במטע התפוזים שיהיה מוכן לקציר בקרוב מעיד על כך שהחולם יהנה בקרוב מהצלחה רצויה. לחלום על אכילת תפוזים חמוצים הוא סמל לתקלות וכישלונות שמתקרבים, כולל מצבים או מחלות משלהם במשפחה או חברים קרובים, עסקים מצערים או תסכולים במערכות יחסים. אבל אם התפוז מתוק וטעים, זה אומר ההפך….